ISBN

ISBN

9788711739280: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/przesladowana-ksiezniczka-cartland-barbara-199366u

Cena:


ISBN

9788726128109: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/piesn-o-sowie-jaroslaw-gorski-199551u

Cena:


Dzieci królowej elfów 3 – Ścigani bez końca

Autor: Gotthardt Peter

Historii o elfach istnieje tyle. ile gwiazd na niebie. Oto jedna z nich.

Jest to opowieść o niewielkiej grupie elfów. które nagle znalazły się bardzo daleko od domu. Drogę powrotną zagradzają im wysokie góry i przepastne morza. Napotykają też wrogów. którzy ścigają ich bez litości.

Ale nic nie jest w stanie sprawić. żeby elfy zaniechały swojej podróży. Na przekór niebezpieczeństwu i wszelkim przeszkodom chcą dotrzeć do domu. Dzień za dniem wędrują na wschód w kierunku Krainy Elfów. gdzie zielenią się bujne lasy. a źródła tryskają życiodajną wodą.

‚Ścigani bez końca’ to trzecia część serii ‚Dzieci królowej elfów’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Inspektor Parma i afera środowiskowa

Autor: Christopher Siemieński

Tym razem inspektor Parma tropi afery ekologiczne. Do biura świnki przy Boczkowej 23 zgłasza się Michał Bizon. którego żona. naukowczyni. zaginęła przed siedmioma dniami. Czym zajmuje się w swoim laboratorium pani Bizonowa. co łączy ją z pozostałymi zaginionymi i jaką rolę odgrywa w tej historii smog? Tym razem sprawy toczą się wokół zagadnień związanych z ochroną środowiska i wpływem zanieczyszczeń na życie na Ziemi.

Kolejny tom przygód dzielnej detektyw Parmy i jej wiernego asystenta Szperka.

„Świetna książka. która w formie powieści detektywistycznej tłumaczy dzieciom najważniejsze problemy i wyzwania dla naszego środowiska. Dodatkowym smaczkiem są nawiązania do klasyki gatunku. które z pewnością wyłapią i docenią rodzice”

Anna Czartoryska

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Zaczarowany Zamek 8 – Na stos z nią!

Autor: Gotthardt Peter

Mieszkańcy małego miasteczka panicznie boją się czarownic i diabłów. Pewnego dnia jedna z mieszkanek. starsza pani. Dorota. zostaje oskarżona o czary i postawiona przed sądem. Czy trzem przyjaciółkom uda się uratować ją przed tragiczną śmiercią na stosie?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99doktryna szoku pdf, rozczep wargi, pielęgniarstwo xxi wieku, az do smierci, służby specjalne. podwójna przykrywka, paszyńska maria, seung sahn, jacek banaszkiewicz, jezu ty się tym zajmij książka, imponderabiliów, szkola zabójców, ordynat michorowski, nie kłamie, hydrobiologia, andrzejak karolina…