:

:

Cena:


Mówili. że jestem zbyt wrażliwa

Autor: Federica Bosco

Najbardziej osobiste spojrzenie na wysoką wrażliwość „Całymi latami zadręczałam się. próbując zrozumieć. co jest ze mną nie tak. dlaczego moje postrzeganie rzeczywistości jest trzy razy bardziej intensywne niż u innych. dlaczego zawsze wcześniej od innych „wyczuwam” osoby negatywne i fałszywe. dlaczego jakieś dyskusje chodzą mi po głowie nawet przez pięć dni. dlaczego przeszkadzają mi głośne dźwięki. intensywne światło. krzyczący ludzie. dlaczego pewne obrazy z telewizji spędzają mi sen z powiek. dlaczego odczuwam wszelkie niesprawiedliwości w sposób absolutny. dlaczego myśl o śmierci innych. poza moją własną. jest dla mnie nie do zaakceptowania. dlaczego bez powodu ogarnia mnie strapienie. bo wydaje mi się. że jestem balonikiem w świecie wypełnionym szpilkami…” (fragment książki) • Wyczuwasz zmiany nastrojów. wyłapujesz ukradkowe spojrzenia. zauważasz niedopowiedzenia? • Zdarza ci się wejść do nieznanego sobie miejsca i poczuć od razu. że coś jest nie tak? • Masz bogate życie wewnętrzne. poszukujesz harmonii. choć czasem cierpisz z powodu natłoku myśli? • Unikasz koncertów i dużych imprez. bo pośród zamętu czujesz jednocześnie pobudzenie i wyobcowanie. jakbyś była w bańce? • Kiedy widzisz kogoś. kto czuje się nieswojo. od razu wiesz. co robić. by poczuł się lepiej? Jeśli na część tych pytań odpowiedziałaś twierdząco. to zapewne jesteś osobą wysoko wrażliwą i z tego powodu było ci czasem w życiu naprawdę ciężko. Dość! Pamiętaj. że wysoka wrażliwość nie jest słabością! To może być twoją tajną siłą. Dzięki temu. ze potrafisz odbierać „mocniej” sygnały wysyłane przez świat. widzisz. ze rzeczywistość mieni się rozmaitymi barwami. Nie odtrącaj ich. ubierz się w nie. bo przepięknie jest być wrażliwcem! Poznaj strategie pozwalające przekuć wysoką wrażliwość w życiową supermoc. uwolnij się od nieodpowiednich ludzi oraz sytuacji. które cię niszczą. i ciesz się życiem we wszystkich kolorach tęczy. Ta książka to także klucz do lepszych relacji z kimś bliskim. kto jest wyjątkowo wrażliwy. Dzięki osobistej perspektywie czytelnik może wreszcie naprawdę zrozumieć co czuje partner. dziecko. rodzic… znaleźć odpowiedzi na nurtujące od dawna pytania i spojrzeć na pewne sytuacje innym okiem.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 34.9


ISBN

9788379457601: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/codzienn

Cena: Dorota Mirska-Królikowska


Choroby autoimmunologiczne – holistyczne uzdrawianie. Jak diametralnie poprawić stan zdrowia. dzięki ćwiczeniom oddechowym. diecie i wielu innym prostym technikom

Autor: Raupp Aimée

Licencjonowana akupunkturzystka i specjalistka od kobiecego zdrowia przedstawia pierwszy holistyczny program uzdrawiania chorób autoimmunologicznych. Uwierz w swoje ciało. to kompleksowe spojrzenie na organizm i zmiany w nim zachodzące. Dzięki informacjom zawartym w tej książce poznasz 12-tygodniowy plan diety autoimmunologicznej. przeprowadzisz oczyszczanie organizmu. odkryjesz witaminy i zioła. które przywrócą Ci sprawność i energię. Odzyskasz wewnętrzne połączenie ze swoim ciałem i nauczysz się odczytywać wysyłane przez nie sygnały. Przy pomocy prostych technik oddechowych. jogi. czy Qigong zmienisz szkodliwe przekonania. które mają bezpośredni wpływ na

https://woblink.com/product-publication/download/177038/pdf: 1

Cena:


Za rok bez długów!

Autor: Iwona Wendel

Czy pamiętasz jeszcze. jak wyglądało Twoje życie bez długów?

Jak to jest nie budzić się co rano z tym samym lękiem i cierpieniem. z jakim kładłeś się wieczorem?

A może już nie wierzysz. że istnieje wyjście z Twoich problemów?

Myślisz. że nikt nie miał aż tak skomplikowanej sytuacji. jak Ty?

 

 

WYSTARCZY ROK. ABY ODZYSKAĆ SWOJE ŻYCIE.

 

Czy wiesz. co odróżnia ten kurs od innych schematów wychodzenia z długów?

Być może czytałeś już wielu ekspertów. którzy mówili Ci: oszczędzaj. zarabiaj więcej. nie wydawaj. nie zadłużaj się. spłacaj długi. Być może niektórzy nawet podpowiedzieli Ci. jak to zrobić. Ale Tobie nadal się nie udaje. czujesz zniechęcenie i tracisz wiarę.

Nikt tak naprawdę do tej pory nie pomógł Ci z

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 4


Opowieści pielgrzyma. W poszukiwaniu nieustannej modlitwy

Autor: Anonim Anonim

Opowieści pielgrzyma są praktycznym wprowadzeniem do Modlitwy Jezusowej. Autor opisuje w nich przeżycia XIX-wiecznego pielgrzyma. wędrującego po sanktuariach na terenie całej Rosji. który dzielił się z napotkanymi osobami doświadczeniem tej modlitwy. Polega ona na nieustannym przyzywaniu Imienia Jezus. a jej celem jest doświadczenie Bożej obecności i uwielbianie Boga w każdym momencie naszego życia. Dzięki prostocie i przystępności książka szybko zyskała ogromną popularność. została przetłumaczona na wiele języków i należy już do klasyki duchowości. Została też wspomniana w powieści Bracia Karamazow F. Dostojewskiego.

Opowieści pielgrzyma są na tyle przekonywującym świadectwem doświadczeń mistycznych. że przyczyniły się do

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 26.4


Husarskie skrzydła

Autor: Paweł Wakuła

Husarskie skrzydła – 10 opowiadań z czasów Rzeczypospolitej szlacheckiej to trzecia książka z serii „Zdarzyło się w Polsce”. W pięciu tomach współcześni autorzy książek dla dzieci i młodzieży. pasjonaci historii. ukazali węzłowe punkty polskich dziejów. widziane oczami zwyczajnych ludzi: szlachciców. mieszczan i pańszczyźnianych chłopów – naszych przodków. Za ich sprawą czytelnik Husarskich Skrzydeł przeniesie się w czasy Stefana Batorego. Zygmunta III Wazy. Jana III Sobieskiego. będzie świadkiem pierwszej wolnej elekcji. bitwy pod Chocimiem i obrony Częstochowy. Dowie się o tragicznych losach Maryny Mniszchówny i Samuela Zborowskiego oraz… skąd w Europie wzięła się kawa!

Książki z tej serii dedykujemy tym. którzy cenią i lubią historię oraz tym. którzy… za nią nie przepadają! Dzięki nim przekonają się. że historia Polski jest barwna i ciekawa. pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i trzymających w napięciu. dramatycznych wydarzeń.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 22.9danuta dobrowolska, mitologia audiobook, lewis carroll alicja w krainie czarów, negocjuj jakby od tego zależało twoje życie, olszany kamienna róża, marcin łochowski, ksiądz na manowcach, włodzimierz oniszczenko, crash bandicoot poradnik, serce meduzy, rażenia, chata paul young, klątwa ruin, mirosław jarosz, baldur’s gate 2 tron bhaala solucja, andy weir artemis, kartky karuzela ulub, sławomir cenckiewicz żona dzieci, formy wypowiedzi pisemnej w szkole podstawowej, a więc wojna ziemkiewicz, wyspa książek, książki o kartelach narkotykowych, manstein stracone zwycięstwa, izolda kiec, pieśń o wojnie i miłości, kot filemon książka…