ISBN

ISBN

9788373778023: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/energia-do-szescianu-dziewiec-kwantowych-eksperymentow-ktore-zamanifestuja-cuda-w-twoim-zyciu-grout-pam-136184u

Cena:


Czas wojny. czas miłości

Autor: Victoria Gische

Tęsknota za prawdziwą miłością jest zawsze taka sama. niezależnie od czasów.

Poruszająca saga rodzinna. w której niezwykłe historie miłosne rozgrywają się na tle prawdziwych wydarzeń z przełomu wieków.

Historia rodu. którego seniorką jest Róża von Goch. Razem z synem Henrykiem i wnuczkami – Leną i Norą – mierzy się z trudnymi wyborami i uczuciami. które powiązane są ze zdarzeniami piszącej się historii. W trudnych czasach wojny rodzina nieustannie szuka swojego miejsca. Dokąd poprowadzą ich drogi z ukochanego rodzinnego Nieczujowa?

Poczuj cudowny zapach przepysznych cytrynowych ciasteczek. stań twarzą w twarz z Marią Skłodowską-Curie. daj się porwać niezwykłym historiom miłosnym. które nie pozwolą ci odłożyć książki ani na chwilę. Ten wzruszający ro

20: https://woblink.com/ebook/fantomowe-cialo-krola-peryferyjne-zmagania-z-nowoczesna-forma-jan-sowa-184001u

Cena:


Złe wieści

Autor: Anjan Sundaram

Rwanda jest pupilkiem Zachodu. Nazywana latarnią postępu. otrzymuje rocznie miliardy dolarów od rządów Europy i Stanów Zjednoczonych. Jednak rzeczywistość kryjąca się za błyszczącą fasadą jest znacznie mniej kolorowa. Wszelkie krytyczne głosy są uciszane. a wolne media brutalnie tępione.

Kiedy Anjan Sundaram prowadził zajęcia dziennikarskie w Kigali. jego uczniowie byli prześladowani. więzieni. czasem nawet mordowani – chyba że zgodzili się przyjąć intratne propozycje i stać się narzędziem rządowej propagandy. Zaledwie kilkoro odważnych wciąż walczyło o prawdę.

Złe wieści to portret kraju w wyjątkowo niebezpiecznym momencie jego historii. to książka o tym. jak ważna jest wolność słowa i jak przerażające mogą być konsekwencje. jeśli jej zabraknie.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


Próba. Fallen Crest. Tom 4

Autor: Tijan Meyer

Nowy tom porywającej serii New Adult!

Sam i Masona czeka rok rozłąki. Ostatnio dziewczyna wiele przeszła i nic nie wskazuje na to. że teraz będzie łatwiej. Wręcz przeciwnie.

Do jej życia powraca biologiczny ojciec. a na uczelni Masona pojawia się Marissa. Okazuje się też. że Logan kocha Sam i to nie tak. jak powinien to robić przybrany brat.

Kiedy dziewczyna nie potrafi poradzić sobie z problemami i nie może znaleźć schronienia w ramionach Masona. zostaje jej tylko druga miłość – bieganie. Od zbliżających się zawodów zależy. czy dostanie stypendium na uczelni Masona i do niego dołączy.

Czy jednak dotrwa do tego czasu?

__

O autorce

Tijan swoją karierę z pisarstwem rozpoczęła stosunkowo późno. Jednak nie przeszkadza jej to tworzyć powieś

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4aleksander fredry, topowa dycha książka, hanna liberska, białas dziewczyna, powstanie warszawskie książki, halliday resnick, owidiusz przemiany, barry schwartz paradoks wyboru, diagnostyka pedagogiczna, atlas podologiczny, kot w domu instrukcja obsługi, księżyc z peweksu, hieronim łopaciński…