Teraz albo nigdy

Teraz albo nigdy

Autor: Szymon Hołownia

Gdybym miał się pokusić o samoocenę. powiedziałbym pewnie. że jestem genetyczną krzyżówką realisty z optymistą. Gołym okiem widzę. że jest źle. To nie znaczy jednak. że jest beznadziejnie. A skąd! Co zrobić. żeby było dobrze? To. o czym już na tych łamach pisałem. Co najmniej tyle czasu. ile poświęcamy na walkę ze złem. poświęcić na wspieranie dobra. Ile pomyj wylewamy na złych polityków. tyle miodu wylać na polityków (czy kandydatów) dobrych. Ile psioczenia na niemądrych hierarchów. tyle lajków (na różne sposoby wyrażanych) dla tych. którzy robią rzeczy dobre. Ile energii wydanej na krytykowanie wstrętnych mediów. tyle wspierania tych uczciwych i mądrych.

Chcemy lepszej Polski. lepszego Kościoła? Samo się. proszę Państwa. nie zrobi.

Teraz albo nigdy to wybór najciek

29.9: https://woblink.com/ebook/riese-robert-j-szmidt-151842u

Cena:


Mistrz

Autor: Katarzyna Michalak

Sonia. spiesząc nocą do domu.znajduje się w niewłaściwym miejscu. w niewłaściwym czasie. a to prosta droga do kłopotów. Trafia w sam środek mafijnych porachunków. W ręce mężczyzny. który nie zawaha się przed niczym.
Dziewczyna staje się pionkiem w śmiertelnej grze. Nie może być pewna. kto jest jej sprzymierzeńcem. a kto wrogiem. Jeden fałszywy krok. jedna ryzykowna decyzja. a zapłaci najwyższą cenę.
Instynkt podpowiada. że powinna uciekać. ale… serce pragnie j e g o. Raula de Luki. Co zrobić. gdy porywacz okazuje się tyleż fascynującym. co niebezpiecznym mężczyzną? Jeśli na jego widok przyspiesza jej oddech. a serce zaczyna mocniej bić?
Czy będzie potrafiła dokonać właściwego wyboru?
Czy można igrać z ogniem… i w nim nie spłonąć?
~***~
„Mistrz” to jedna z najlepszych powieści w dorobku Katarzyny Michalak.
To ekscytująca mieszanka emocji. namiętności i zbrodni. Czegóż chcieć więcej?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 29.99


Zakochany samuraj

Autor: Marcin Obuchowski

„Zakochany samuraj” to powieść fantasy. pełna demonów. potworów. mutantów. ale też wspaniały dowód lojalności. obowiązkowości oraz miłości. Sceny brutalnych walk przeplatają się tu ze wspomnieniami przeszłości oraz z dziwnymi wizjami. które stanowią ostrzeżenie przed przyszłością. Prostota tekstu. nawiązanie do legend i baśniowych motywów wciąga czytelnika i zabiera go w podróż po dalekich krainach opanowanych przez zło.

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 16.5


ISBN

9788375363821: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/grochow-andrzej-stasiuk-3171u

Cena:


ISBN

9788324042319: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/narodziny-potegi-michael-morys-twarowski-31884u

Cena:biedni ludzie dostojewski, seks kobiety, katarzyna burzyńska-sychowicz, sprawdzian biologia klasa 8 genetyka, bestiariusz zwierzęta, sex love książka, fala koherentna, sezon na zielone kasztany, charakterystyka gospodarki rynkowej, badania focusowe, zakazane flirty, nowelka, evans książki, diagnostyka laboratoryjna w dietetyce…