TERAZ ZAŚNIESZ

TERAZ ZAŚNIESZ

Autor: C.L. Taylor

Anna marzy o tym. by zasnąć. Ale wyniszczająca bezsenność. lęki i prześladujące ją wspomnienia tamtej straszliwej nocy sprawiają. że to niemożliwe.

Gdyby tylko nie czuła się tak winna…

Aby uciec od dręczącej ją przeszłości. Anna przyjmuje posadę w hotelu na odległej szkockiej wyspie Rum. Kiedy jednak dołącza do niej siedmioro gości. to. co zdawało się ratunkiem przed światem. zamienia się w śmiertelnie przerażający koszmar.

Każdy z gości. którzy zatrzymali się w hotelu Bay View. skrywa jakąś tajemnicę. Nikt nie mówi prawdy o tym. kim jest i dlaczego znalazł się w tym miejscu. Wśród siedmiorga nieznajomych jest morderca.

Ma innych na oku.

Ktoś położy się spać i nigdy więcej się nie obudzi…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 29.9


Głupcy. oszuści i podżegacze. Myśliciele nowej lewicy

Autor: Roger Scruton

Krytyka współczesnej myśli lewicowej

W Głupcach. oszustach i podżegaczach Roger Scruton. jeden z najważniejszych krytyków środowisk lewicowych zachodniej cywilizacji. przygląda się sylwetkom najbardziej wpływowych myślicieli nowej lewicy. Scruton rozpoczyna od bezlitosnej analizy filozofii nowolewicowej. a kończy krytyką najważniejszych jej filarów. Dokonuje ponownej oceny największych lewicowych myślicieli. takich jak E.P. Thompson. Ronald Dworkin. R.D. Laing. Jürgen Habermas. György Lukács. Jean-Paul Sartre. Jacques Derrida. Slavoj Žižek. Ralph Miliband oraz Eric Hobsbawm.

Scruton stawia pytanie. jak wygląda dzisiaj nowa lewica i jak zmieniła się od 1989 roku. Pokazuje również. w jaki sposób pretensje klasy robotniczej przeniesiono do debaty na temat praw kobiet. gejów oraz problem imigrantów. Zastanawia się. czym można by zastąpić radykalny egalitaryzm. oraz próbuje dociec. dlaczego w środowisku intelektualnym wciąż dominują poglądy antynomiczne. Czy możliwe jest zatrzymanie nurtu lewicowego bez uciekania się do wiary religijnej?

Scruton rozważa te niezwykle istotne kwestie w sposób umiejętny. zrozumiały i przejrzysty. Rezultatem jest miażdżąca krytyka współczesnej filozofii lewicowej.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 39


Wojownicy (tom 6). Czarna godzina. Wojownicy. Tom VI

Autor: Erin Hunter

Czas spełniających się przepowiedni

Klan Pioruna wygrał bitwę. która miała go unicestwić. Odwaga Ognistego Serca ocaliła jego pobratymców. chociaż jednego kota uratować się nie udało.

Wygrana bitwa nie kończy wojny – nowy przywódca klanu zmierzyć się musi ze złowieszczymi zakusami Tygrysiej Gwiazdy. który nie spocznie. póki nie dokona zemsty na swoim poprzednim klanie.

Nadszedł czas. gdy wypełnią się przepowiednie i narodzą się bohaterowie…

Finał pierwszej serii świetnie przyjętego cyklu „Wojownicy”!

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 30.9


ISBN

9788380757813: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/inna-max-czornyj-153803u

Cena:henryk sienkiewicz informacje, zwiadowcy 9, procesy pielęgnowania anestezjologia pielęgniarstwo, szlucha, don miguel ruiz cztery umowy, historia myśli ekonomicznej, rachunkowość zarządcza zadania i rozwiązania pdf, handel ludźmi w polsce, złap równowagę, stephen baxter proxima, ole hiszpania dla dociekliwych, diana palmer prawo przyciągania chomikuj, after pdf, książki po japońsku, droga królów pdf, barbara tylicka, walery eljasz, stanislaw kot…