Szerlok Holmes i jego przygody Lekarz i jego pacyent

Szerlok Holmes i jego przygody Lekarz i jego pacyent

Autor: Arthur Conan Doyle

Doktor Percy Trewelyan przedstawia Holmesowi niezwykły problem. Będąc błyskotliwym studentem. lecz biednym człowiekiem. dr Trewelyan znalazł się w nietypowym porozumieniu biznesowym. Mężczyzna o imieniu Blessington. który twierdzi. że ma trochę pieniędzy do zainwestowania. wykupił Trewelyanowi lokal w prestiżowym miejscu i pokrył wszelkie wydatki. W zamian żąda trzech czwartych wszystkich zarobków. które otrzyma gabinet lekarski z danego dnia.

Okazuje się. że sam Blessington jest poważnie chory i taki układ jest mu bardzo na rękę. ponieważ będzie mieć w pobliżu wyspecjalizowanego lekarza. Interes doktora kwitł. lecz po jakimś czasie coś niepokojącego stało się z Blessingtonem.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena:


Cygański tost

Autor: Janusz Moździerz

Były komandos. Ludwik G.. otrzymuje od swojego szefa ostatnie zadanie. nim ten ginie razem z prezydentem w podejrzanej katastrofie kolejowej. Podejmuje się wykonania go. chociaż wie. że wiele ryzykuje. W grę wchodzi jednak zapewnienie bezpieczeństwa ukochanym kobietom zmarłego przyjaciela. Ludwikowi G. sekunduje charyzmatyczny biznesmen o cygańskiej przeszłości. który z zadziwiającą sprawnością porusza się po meandrach współczesnego świata biznesu. Misterna intryga. uknuta przez nowego kandydata na głowę państwa. szybko zmienia się w pełną napięcia. polityczną grę. Kto wyjdzie z niej zwycięsko?

„Pierwszy oficjalny komunikat brzmiał lakonicznie. nie dając jeszcze podstaw do snucia najgorszych przypuszczeń.

Na moście granicznym południowych rubieży wykoleił się p

36: https://woblink.com/ebook/w-koleinach-czasu-miroslaw-dolezych-177125u

Cena:


1

:

:

Cena:


Zmiany od 1 września i 1 listopada 2019 r.

Autor: praca zbiorowa

Publikacja zawiera ujednolicony tekst ustawy o VAT oraz przewodnik po zmianach w VAT od września i listopada 2019 r.

Przejrzysta formuła przewodnika pozwala na szybkie zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami w ustawie o VAT. Każda zmiana została omówiona osobno i opatrzona odesłaniem do zmienionych przepisów. Przewodnik to najlepsza metoda na uzyskanie kompleksowej informacji. jak zmieni się rozliczenie VAT i od kiedy.

Dzięki temu Czytelnik może:

● łatwo umiejscowić przepisy. które zostały zmienione.

● dowiedzieć się. na czym polegają wprowadzone w nich zmiany.

● zapoznać się ze wstępną oceną skutków tych zmian.

Przewodnik to najlepsza metoda na uzyskanie kompleksowej informacji. jak i od kiedy zmieni si

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 20henryk grudziński, danuta dziawgo, nie lubię poniedziałku online bez limitu, kolektywizacja rolnictwa w polsce, robert zawłocki, imperium kapuściński, przyroda klasa 4 sprawdziany dla ucznia, metro książki, dziewczyna ktora igrala z ogniem, doktor dolittle i jego zwierzęta pdf, kodeks pracy książka, cezary banasiński, powtórka po angielsku, pan romantyczny leisa rayven pdf, rodzic jako przywódca stada, siostry z powstania, środki masowego komunikowania, tess gerritsen klub mefista, maciej balcerzak planeta korporacja, demokracja konstytucyjna…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin