Prawdziwa miłość

Prawdziwa miłość

Autor: Shana Galen

Gideon Harrow zbyt długo żył wśród przestępców. Marzy. by się stąd wyrwać.
Jeszcze tylko ostatni raz zrobi to. czego tak nienawidzi – i będzie wolny…
Lecz los zrządza zupełnie inaczej i Gideon zostaje nagle zdany na łaskę najbardziej niedostępnej kobiety z londyńskiego towarzystwa – lady Susanny Derring.
Susanna zbyt długo żyła w złotej klatce. pod czujnym okiem surowej matki. Marzy. by się stąd wyrwać.
Gdy zabójczo czarujący łajdak dosłownie pada u jej stóp. Susanna chwyta szansę. by przeżyć coś ekscytującego. Lecz przygoda zmienia się w niebezpieczeństwo. W mrocznym świecie Gideona nic nie jest takie. jak się wydaje – nawet Gideon. Prawdziwa jest tylko miłość…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


ISBN

9788366278011: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zostan-w-domu-agnieszka-pietrzyk-146800u

Cena:


Boskie zwierzęta

Autor: Szymon Hołownia

Reakcje. jakie wzbudziło pojawienie się Boskich zwierząt. zdumiały mnie swoją

intensywnością. I naprawdę mocno poruszyły. Skoro z tamtym mam tyle dobrego zamieszania. po co kolejne wydanie? Właśnie po to. by wprowadzić do tekstu nowe myśli. które nie pojawiłyby się. gdyby nie konfrontacja tekstu z wnikliwym odbiorcą. By podzielić się dokonanymi w ciągu tych paru ostatnich miesięcy nowymi odkryciami. By uzupełnić i rozbudować praktyczny poradnik. Oraz by dodać do tego. co już napisałem. jeszcze jeden rozdział. którego brak instynktownie wyczuwałem – pokazujący sos. w którym wszystko to. o czym napisałem. pływa: nasz coraz ciężej chory klimat.

Szymon Hołownia

Czy zwierzęta idą do nieba. a jeśli tak. to gdzie są. kiedy my jesteśmy w czyśćcu? Czy mają tylko służ

19.99: https://woblink.com/ebook/male-kobietki-louise-may-alcott-34609u

Cena:


ISBN

9788366500648: Wydawnictwo

Format

17.95: https://woblink.com/ebook/uczniowie-hippokratesa-albena-grabowska-192162u

Cena:


ISBN

9788375368475: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/piaskun-lars-kepler-11524u

Cena:


ISBN

9788380537217: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/zyj-szybko-kochaj-gleboko-samantha-young-smierzchalska-danuta-177712u

Cena:


Narratologia

Autor: Paweł Tkaczyk

Jak kupujesz różne rzeczy? Na przykład mleko. Chodzi Ci o coś. co można po prostu wlać do kawy czy miski z porannymi płatkami zbożowymi. Ale kiedy stoisz przed półką w sklepie. na której jest dziesięć rodzajów mleka. które wybierzesz? Co dzieje się w Twojej głowie moment przed tym. zanim sięgniesz po któryś z kartonów lub butelek? Kiedy masz do wyboru dziesięć produktów. które są de facto tym samym (jedno mleko nie różni się od innego). kosztują mniej więcej tyle samo i są tak samo dostępne (w końcu wszystkie stoją przed Tobą na półce). przestajesz myśleć o samym produkcie. a zaczynasz rozważać jego historię. Reklamodawcy dawno to zauważyli i zamiast namawiać Cię. byś kupił mleko. opowiadają o tym. jak szczęśliwe są krowy. które je dają.

Histo

https://woblink.com/product-publication/download/139917/epub: 1

Cena:oskarżyciel whitney g, nadzwyczajni tom 2, mgły toskanii, podróże poza ciałem pdf, święty augustyn wyznania, oko potwora, historia przemocy, kronos (kwartalnik), superekslibris, audiobooki naukowe, kodeks wyborczy 2018 pdf, adam przechrzta cień, memy z schopenhauerem, test wechslera dla dzieci pdf…