Format

Format

EPUB.MOBI: 192985

https://woblink.com/ebook/powrot-ewa-kleszcz-kathryn-croft-192985u

:

Cena:


Spragnieni. by żyć

Autor: Anna Szafrańska

Nigdy nie jest za późno. by walczyć o siebie.

Przekroczenie progu dorosłości dla wielu z nas to czas wyborów i poszukiwania własnej drogi.

Ale nie dla Alicji. Ona nie rozmawia z koleżankami o sukienkach na studniówkę. Nie stresuje się maturą. Nie czeka z utęsknieniem na studia. Po prostu stara się przetrwać. Nie może zawieść najbliższych. Wystarczy. że jej brat to zrobił… Od tamtej tragedii jej rodzina wciąż nie doszła do siebie.

A przecież młodość jest po to. by doświadczać życia i pierwszych miłości! To ostatni dzwonek. by się zbuntować. przekroczyć granice i zawalczyć o marzenia.

Nawet jeśli znów trzeba się zranić aż do krwi.

 

Wydawnictwo: Burda

Cena: 31


Bestia

Autor: Max Czornyj

Seryjny morderca grasuje w Lublinie.

Bestia powróciła.

Skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności Igor Lubow – autor kryminałów. popełnia w celi samobójstwo. Mężczyzna odbywał wyrok za serię zabójstw dokonanych według fabuł własnych powieści.

Po jego śmierci dochodzi do kolejnego morderstwa. Dokładnie takiego. jakie opisał w ostatniej książce.

Tyle że ta książka nie została nigdy opublikowana.

Sprawa trafia na biurko powracającego do zdrowia Eryka Deryło. Komisarz wraz z Tamarą Haler muszą jak najszybciej rozwikłać zagadkę. Ostatnia książka Lubowa jest bowiem wyjątkowo krwawa. a zabójca ściśle trzyma się jej treści. Wszystko wskazuje na to. że już upatrzył swój następny cel.

Gdzie jest granica między fikcją a rzeczywistością?

A może wcale

27.9: https://woblink.com/ebook/przeszczepiona-milosc-anna-mytyk-206864u

Cena:giza poleszczuk, zamek strachu, luciana frassati, antonio agnieszka siepielska pdf, seks bez ograniczeń, agnieszka jucewicz, problemy socjologiczne, libra ibuk, mariusz niemycki, michnikowszczyzna, e-biblioteka, obcym alfabetem. jak ludzie kremla i pis zagrali podsłuchami, niepełnosprawność książka pdf, ustawa o samorządzie gminnym komentarz, o naśladowaniu chrystusa tomasz a kempis, agnieszka krawczyk uśmiech losu…