https://woblink.com/product-publication/download/204941/epub

https://woblink.com/product-publication/download/204941/epub

1:

:

Cena:


Siostra Faustyna. Biografia świętej (2020)

Autor: Ewa K. Czaczkowska

Oskarżano ją o histerię i fantazjowanie. Długo nikt nie wierzył. że ta prosta. niewykształcona dziewczyna została wybrana przez Jezusa na sekretarkę Bożego Miłosierdzia. Gdy doświadczała ciemności. czuła. że Bóg ją opuścił. że została zupełnie sama. Gdy widziała Jezusa. rozmawiała z Nim. Przygotujesz świat na ostateczne przyjście moje – powiedział jej. Ale nie ułatwiał wykonania wielkiej misji. Jak miała tego dokonać?

W mistycznych wizjach widziała i piekło. i swoją kanonizację. Kościół długo nie potrafił docenić wagi jej przesłania. Kult Bożego Miłosierdzia rozprzestrzenił się jednak na cały świat – tak jak chciał tego Jezus.

Efektem pasji dziennikarki i historyka jest jedyna tego typu biografia największej polskiej Świętej. Autorka odkrywa

37.99: https://woblink.com/ebook/gareth-jones-miroslaw-wlekly-176684u

Cena:


ISBN

9788381177221: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/chaos-l-j-shen-180249u

Cena:


ISBN

9788379761241: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/tropiciel-paulina-hendel-146824u

Cena:


Włoski nauczyciel

Autor: Tom Rachman

Pinch miał przywilej i nieszczęście urodzić się jako syn geniusza. Jego ojciec. narcystyczny malarz Bear Bavinsky. ostatni amerykański klasyk. ma w życiu tylko jeden cel: umieścić swoje obrazy w najważniejszych muzeach świata.

Mistrz obserwacji Bear rzadko dostrzega własnego syna. Życie Pincha to ciągła walka o uwagę ojca i własną niezależność. Ale czy artysta. który dla sztuki poświęca bliskich. a do tego ma szesnaścioro dzieci rozrzuconych po świecie. potrafi kochać i doceniać innych?

Co dostajemy w spadku po własnych rodzicach?

Jak w dorosłym życiu pozbyć się cienia. w którym dorastało się w dzieciństwie?

Skomponowana niczym najlepsze dzieła malarskie. inspirowana życiem Picassa powieść dla fanów twórczości Johna Irvinga. Sorrentinowski Rzym lat sześćdziesiątych.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 18.46ja olga hepnarova książka, małgorzata strzałkowska, www.ibuk.pl, powtórka z historii gimnazjum pdf, ta historia wciąż trwa, dorota talarska opieka nad osobami przewlekle chorymi chomikuj, proroctwa królowej saby, doktor murek zredukowany, ebook kup, allen carr mp3, rozdarta zasłona, system finansowy w polsce pietrzak, ekonomia sektora publicznego, dragon age inkwizycja zabezpieczenie przed rabusiami, anna wolff, heroes 7 recenzja, imperiał, annuaki…