https://woblink.com/product-publication/download/153895/epub

https://woblink.com/product-publication/download/153895/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788366436053: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/ziola-ktore-lecza-thomas-easley-steven-horne-160650u

Cena: Steven Horne


Koszt wytworzenia według nowego Krajowego Standardu Rachunkowości nr 13

Autor: Paweł Muż

Publikacja omawia główne założenia i postanowienia Krajowego Standardu Rachunkowości Nr. 13 „Koszt wytworzenia jako podstawa wyceny produktów”. którego celem jest pomoc firmom w prawidłowym stosowaniu zasad ustalania i prezentacji w sprawozdaniach finansowych kosztu wytworzenia produktów.

Kogo dotyczy KSR 13

Standard dotyczy jednostek prowadzących działalność. w ramach której powstają zapasy produktów: wyrobów gotowych zdatnych do obrotu (sprzedaży). półproduktów lub będących w toku produkcji.

Jak i kiedy stosować KSR 13

Standard ma zastosowanie po raz pierwszy do sprawozdań finansowych sporządzonych za rok obrotowy rozpoczynający się od 1 stycznia 2019 r.. z możliwością jego wcześniejszego za

31.9: https://woblink.com/ebook/bogowie-pokazuja-klaty-krzysztof-majer-kaja-gucio-gaston-bill-161107u

Cena:


Angielski od rana do wieczora

Autor: Agnieszka Drummer

Język angielski

Poziom A1–A2

Takiego podręcznika do angielskiego jeszcze nie widziałeś. Stworzyliśmy coś bardzo nietypowego. a konkretnie materiał. który nauczy Cię „dogadać się” po angielsku. Nie każdy ma czas i ochotę wkuwać reguły gramatyczne i listy słówek.

Przez cały tydzień – od poniedziałku do niedzieli – dotrzymasz towarzystwa typowej angielsko-polskiej rodzinie mieszkającej w Wielkiej Brytanii. Poznasz ich życie domowe i zawodowe. a przy okazji szybko opanujesz najczęściej używane w życiu codziennym słowa. zwroty i wyrażenia.

Czy to jest coś szczególnego? TAK. bo cały materiał książki oparliśmy:

a) na dialogach – czyli uczysz się mówić.

b) na najważniejszych. bo najczęściej używanych codzienny

44.4: https://woblink.com/ebook/niewyjasnione-dolegliwosci-zrozumiec-i-uleczyc-chroniczne-bole-helga-pohl-154260u

Cena:


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

154159

https://woblink.com/product-publication/download/154159/pdf: 1

Cena:


Lore. Niegodziwi śmiertelnicy

Autor: Aaron Mahnke

Mrożąca krew w żyłach. zabawnie ilustrowana książka o najgorszych ludziach. którzy chodzili po świecie

Niektóre potwory są tylko wytworami naszej wyobraźni. zaś inne są równie rzeczywiste jak ciało i krew: ludzie pozornie tacy sami jak my. żyjący wśród nas. często niezauważani. czasem nawet podziwiani. dopóki ich niegodziwe czyny i tajemnice nie wyjdą na jaw.

W tym bogato ilustrowanym dziele gospodarza bestsellerowego podcastu znajdziecie opowieści o takich niesławnych postaciach. których zbrodnie przypominają nam. że prawda bywa bardziej przerażająca od fikcji. Aaron Mahnke przedstawia nam Williama Brodie. szanowanego szkockiego meblarza. wykorzystującego swój fach do żerowania na obywatelach Edynburga i skrywającego swoją zbrodniczą naturę pod maską szacownego obywatela. którego Robert Louis Stevenson opisał w swojej słynnej powieści jako doktora Jekylla i pana Hyde’a. Poznamy również H.H. Holmesa. nieuchwytnego oszusta. lepiej znanego jako postrach wystawy światowej w Chicago w roku 1893. podczas której przyjmował niczego nie podejrzewających gości do swojego koszmarnego ‚hotelu’… w którym znikali na zawsze. W tej galerii zbrodniarzy nie mogło zabraknąć również Beli Kissa. węgierskiego blacharza z upodobaniem do okultyzmu i przechowywania kobiecych zwłok w beczkach z benzyną…

Wypełniona opowieściami o najbardziej odrażających zbrodniarzach w dziejach. ta książka was przerazi. zmrozi do szpiku kości i każe się zastanowić. czy prawdziwe potwory nie czają się bliżej niż przypuszczacie!

„Prawda często bywa bardziej przerażająca od fikcji. czego Aaron Mahnke dowodzi. zagłębiając się świat ludowych wierzeń i mrocznych aspektów historii. aby odnaleźć ziarno prawdy. z którego wyrastają nasze lęki.

„Entertainment Weekly”

„W przeciwieństwie do wielu horrorów epatujących przesadnym realizmem. Mahnke opiera się na rzeczywistym folklorze i mitach. niegdyś uważanych za prawdę”.

„The Atlantic”

„Prowadzona przez Mahnkego narracja. przypominająca niesamowite opowieści snute przy obozowych ogniskach. jest jedyną w swoim rodzaju lekcją historii”.

„Esquire”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


Honor Lontrusa

Autor: Maciej Przybylski

Jesień roku 1918 była szczególna. W Europie kotłowało się jak w tyglu. a Polska nareszcie. po 123 latach niewoli. miała szansę odzyskać niepodległość. Jeszcze tylko Niemcy trwały na dawnych polskich ziemiach. gniotąc podkutym butem Wielkopolskę i Śląsk.

Z wolna jednak i tutaj budziła się nadzieja. Na ulicach wielkopolskich miast formowały się oddziały Straży Obywatelskiej i drużyny skautów. Ludzie podnosili głowy. gotowi walczyć o wolność…

Dla Antka Góry. trzynastoletniego sieroty i lontrusa wychowywanego przez babcię. ta jesień nie różniła się od poprzednich. Wagaruje. biega z procą po ulicach Gniezna i walczy w bitwach z podobnymi sobie obdartusami. Polityka w ogóle go nie interesuje.

Do czasu.

Pewnego dnia wpada na ślad podejrzanych typów. którzy pod osłoną nocy wchodzą do tuneli pod miastem. Jaki mają cel? Ukrywają skarb? A może to sabotażyści?

Antek nie może wobec tego faktu pozostać obojętnym.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 23.9doktor dolittle i jego zwierzęta audiobook za darmo, łukasz orbitowski kult, śmierć iwana iljicza, brzydkie kaczątko hans christian andersen, brianne, jestem zona terrorysty, tematy prac klasowych dziady cz 2, konsorcjum sivar pdf, w czepku urodzone książka, roczniki kroniki, metro 2033 pdf, grzecznosc, przygody filonka bez ogonka, król edyp test online, dziesięć tysięcy, byt filozofia, poradnik fortnite, ekspozycja (powieść)…