Drogi Miłości ukrzyżowanej

Drogi Miłości ukrzyżowanej

Autor: Adam Szustak

Książka Drogi Miłości ukrzyżowanej Adama Szustaka OP to zapis czterech komentarzy do nabożeństwa drogi krzyżowej. które w okresie Wielkiego Postu ukazywały się przez kilka lat na youtube’owym kanale „Langusta na palmie”. Nie były one jednak zwykłymi rozważaniami do poszczególnych stacji. Ich publikacja w Internecie wiązała się przede wszystkim z modlitwą. prowadzoną najczęściej na żywo. Jest to więc książka niezwykle osobista. pełna uważności na drobne gesty miłości i dobroci.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99


ISBN

9788324056842: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/zaginione-zloto-hitlera-tomasz-bonek-183589u

Cena:


Konferencja ptaków

Autor: Ransom Riggs

Powrót do niezwykłego świata osobliwych dzieci pani Peregrine w piątej części bestsellerowego cyklu. Po „Mapie dni”. która rzuciła bohaterów prosto w dotąd nieodkryty świat amerykańskich osobliwców. pojawiło się mnóstwo pytań i wątków. a tym samym nowych sprzymierzeńców i wrogów.

Jacob wyrusza z misją. którą na łożu śmierci powierzył mu H – człowiek dysponujący ważnymi informacjami o sekretnym życiu dziadka Jacoba. Abe’a. Noor Pradesh. nowa w osobliwym świecie. ma bezpiecznie dotrzeć do kobiety znanej jako V. Wymieniona w przepowiadającym apokalipsę starym proroctwie Noor ucieka przed pościgiem. Od jej ocalenia zależy los całej osobliwości. Czas mija nieubłaganie. a nasi bohaterowie muszą rozwikłać wiele skomplikowanych zagadek.

Bohatersko zmagając się z wrogami. Jacob Portman wkracza na nieznane terytoria. „Konferencja ptaków” jest najnowszą częścią uwielbianej przez czytelników bestsellerowej serii o osobliwych dzieciach pani Peregrine.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 23.03


ISBN

9788366553163: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/swiezy-krzysztof-cieslik-nico-walker-194551u

Cena:


Dieta oczyszczająca jelita

Autor: Alejandro Junger

Kompleksowy program. który pomoże ci uzdrowić i zregenerować jeden z najbardziej obciążonych obszarów w twoim ciele: jelita.

Jelita – Centrum Zdrowia Twojego Organizmu

Choroby serca. nadwaga. schorzenia autoimmunologiczne. a także huśtawki nastroju. obniżone libido. nieświeży oddech czy zaparcia – wszystkie te problemy mogą być bezpośrednio związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem jelit. Dlaczego? Bo to właśnie ten niezwykły. składający się ze stu milionów komórek nerwowych układ odpowiada za stan naszego zdrowia i emocji. Jeśli nie funkcjonuje on jak należy. szybko zaczynamy odczuwać tego skutki.

Zadbaj więc o swoje jelita (nazywane też drugim mózgiem). a raz na zawsze pożegnasz się z niestrawnością. zmęczeniem. bezsennością oraz innymi schorzeniami. J

Wydawnictwo: Znak

Cena: 5.99justin cronin trylogia, manwhore 3 pdf, chyłka kolejność, motyl i skafander za darmo, renata salecl, motywowanie pdf, trup na plaży i inne sekrety rodzinne, fatalna lista pdf, francuski dla początkujących pdf, medycyna według kazania na górze pdf, sprawa honoru dywizjon 303, współczesny świat, sztorm i furia, nicky eltz, jak szybko zrzucić wagę, królowe życia początki, po pierwsze złam wszystkie zasady, miłoszewski szacki, blanka lipińska 365 dni fragmenty…