The Perfect Game. Tom 2. Zmiana

The Perfect Game. Tom 2. Zmiana

Autor: J Sterling

Jack pojawił się u mnie w nocy. po sześciu miesiącach braku kontaktu. Trzymał dwanaście czerwonych róż. Powiedział. że jest mu przykro. że mnie kocha i chce wszystko naprawić. Cała moja złość o jego planowane małżeństwo i udawaną ciążę z Chrystle. postanowienie. że nie chcę więcej widzieć tego faceta. ulotniły się na sam jego widok. Zapragnęłam zaprosić Jacka z powrotem do swojego życia. ale musiałam wiedzieć jedno – że tym razem zostanie ze mną na zawsze.

W oczekiwanej kontynuacji bestsellerowej powieści The Perfect Game Jack i Cassie szybko zdają sobie sprawę. że ich miłość zostanie wystawiona na kolejne próby.

O przeszłości nigdy nie da się naprawdę zapomnieć.

***

Związek to niełatwa gra zespołowa. Na Cassie i Jacka spada wiele bolesnych ciosów.

18.65: https://woblink.com/ebook/ulica-mnie-wola-beata-szady-19862u

Cena:


Płynąc do domu

Autor: Deborah Levy

Willa pod Niceą. wibrujące napięciem gęste powietrze. przesycone zapachem rozgrzanej ziemi. W basenie unosi się nagie kobiece ciało. To Katie Finch – rudowłosa miłośniczka roślin. której niespodziewana obecność zburzy przez lata budowany rodzinny spokój. Po tych wakacjach nic nie będzie takie samo.

Deborah Levy – jedna z najoryginalniejszych współczesnych pisarek – subtelnie i wnikliwie przygląda się skomplikowanym miłosnym relacjom i pozornie trwałym rodzinnym więzom. Obnaża prawdę o sekretach tak bolesnych. że ukrywamy je sami przed sobą.

Levy to pełna życia. inteligentna literacka bestia.

„The Telegraph”

Epika najwyższej próby.

„The Independent”

Nowatorska. świeża. a przy tym głęboka… L

29.9: https://woblink.com/ebook/praca-kobiet-swiadczacych-uslugi-seksualne-w-agencjach-towarzyskich-izabela-slezak-23258u

Cena:


ISBN

9788328706378: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/najtwardsza-stal-ewa-skorska-scarlett-cole-31734u

Cena:


ISBN

9788366520080: Wydawnictwo

Format

19.44: https://woblink.com/ebook/dom-na-kurzych-lapach-sophie-anderson-177947u

Cena:śmierć w breslau, polskie normy za darmo download, karol capek, najciekawsze mity greckie, dlaczego żyjemy, kossakowska książki, fizykoterapia pdf, ksiazki mroza, czas porzucenia ferrante, monika dobska, wojciech chmielarz, łotr trudi canavan, historia gospodarcza polski pdf, piękny drań christina lauren pdf, moj torin pdf, miedzianka historia znikania, poprawka matury…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin