The Cause of It All. A Play in Two Acts

The Cause of It All. A Play in Two Acts

Autor: Leo Tolstoy

Alcoholism then and now caused endless quarrels. domestic violence. senseless violence. disintegration of families. and a decrease in the life expectancy of men. So. we see that Tolstoy’s message is deeply appropriate. and his strategy to convey this tale of morality for most people was to make it simple. short. with an emphasis on the destructive effect of alcohol. This is truly a moral story – and that’s good because it solves a real problem that destroys the structure of society.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Format

EPUB.MOBI: 183073

https://woblink.com/ebook/dick-and-dolly-carolyn-wells-183073u

:

Cena:


ISBN

9788380028210: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/w-poprzek-kultur-janusz-gudowski-183489u

Cena:


Droga do ciebie

Autor: Kandi Steiner

Romantyczna opowieść o dalekiej wyprawie dwojga nieznajomych. którzy pragną poczuć wolność i odnaleźć szczęście

Cooper to dziewczyna z sąsiedztwa. która jest kelnerką w przydrożnej knajpie. Uwielbia jogę. swojego psa i marzy o przeprowadzce do dużego miasta.

Pewnego dnia w pracy podchodzi do wyjątkowo przystojnego klienta. aby przyjąć zamówienie. Mężczyzna zaskakuje ją pytaniem: „Co daje ci szczęście?”. Okazuje się. że ma na imię Emery i jest w trakcie samotnego roadtripu.

Cooper podejmuje szaloną decyzję i wyrusza w drogę z nieznajomym. Ta spontaniczna podróż zmieni ich życie w sposób. jakiego się nie spodziewają.

____

O autorce

Kandi Steiner jest bestsellerową. amerykańską autorką. która słynie z pisania emocjonalnych rollercoasterów. Żadna z j

36.99: https://woblink.com/ebook/prawda-krotka-historia-wciskania-kitu-tom-phillips-182648u

Cena:niszcz, sofia mp3, bert hellinger książki, świat zofii książka, bajka o wozie strażackim, konnica kawaleria, tokarczuk ebook, ja klaudiusz książka, czytanie tekstu online za darmo, to stephen king pdf, red white royal blue, quick julka, klementyna suchanow to jest wojna, wściekłość i duma, polsk mat, autor nawróconego w jaffie, mickiewicz dziady cz 3…