Matura. Biologia. Poziom podstawowy

Matura. Biologia. Poziom podstawowy

Autor: CKE Centralna Komisja Egzaminacyjna

Nowość! Przygotowanie do matury na ebooku. Wszystkie zadania pochodzą z arkuszy maturalnych CKE z ubiegłych lat. Zadania zostały przystosowane do wygodnego korzystania na czytnikach ebooków i dostosowują się do różnych ekranów. Ebooki z serii Matura 2015 są więc świetnym uzupełnieniem nauki do matury! Tagi: matura. arkusze. zadanie. testy

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 7


ISBN

9788380532915: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/prawie-siostry-jackson-joshilyn-32257u

Cena:


Pocałunek pod jemiołą

Autor: Lisa Kleypas

Ostatnia część z bestsellerowego cyklu Wallflowers.

Na święta Bożego Narodzenia do Londynu przybywa z Ameryki Rafe Bowman. by poznać pannę Natalie Blandford. piękną i dobrze wychowaną córkę lorda Blandforda. Dzięki swojej urodzie i imponującej sylwetce Rafe Bowman mógłby zdobyć serce i rękę każdej damy. ale przeszkadzają mu w tym jego szokujące amerykańskie maniery i reputacja hulaki. Zanim więc rozpocznie zaloty. Rafe musi nauczyć się reguł londyńskiego życia. Zdobycie panny okazuje się jednak o wiele trudniejsze. niż Rafe mógłby przypuszczać. A największa komplikacja nosi imię Hannah.

Na szczęście cud Bożego Narodzenia działa na każdego i nawet największego cynika może zamienić w romantyka. a w najbardziej nieśmiałym sercu rozpalić płomień namiętności.

W nowym cyklu Lisy Kleypas ukazały się: 

‚Sekret letniej nocy’

‚Jesienne zauroczenie’

‚Zimowy ślub’

‚Wiosna pełna tajmnic’

Wielbicielki twórczości Lisy Kleypas z pewnością docenią wartką akcję tej powieści oraz błyskotliwe opisy uczuciowych rozterek i problemów bohaterów. 

„Publishers Weekly”

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka. laureatka nagrody RITA. autorka licznych współczesnych i historycznych romansów. które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2


ISBN

9788379035090: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/kordian-juliusz-slowacki-21832u

Cena:nietypowa matka polka chomikuj, jak przejąć kontrolę nad światem nie wychodząc z domu, grzeczność językowa definicja, ryszard chłopek, elle kennedy podbój pdf, gaumardżos. opowieści z gruzji, wstać znowu o ludzkiej porze, jak zdobyć faceta, metody audytu wewnętrznego, ginekologia bręborowicz, w pustyni iw puszczy ebook, inżynieria ruchu drogowego teoria i praktyka pdf, dziecięce dusze, wirus paniki, jezus z nazaretu benedykt xvi, kłoskowska, robótki na drutach dla dzieci z opisem, twoje nadprzyrodzone zdolności, wojciech kuczok stanisław kuczok, naga niemka, kapuściński heban, andrzej januszewicz…