ISBN

ISBN

9788382202816: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/przyszlosc-marketingu-magdalena-kalinska-kula-dominika-kaczorowska-spychalska-208239u

Cena: Dominika Kaczorowska-Spychalska


https://woblink.com/product-publication/download/208247/pdf

1: Autor

:

Cena:


Poczta

Autor: Rabindranath Tagore

“Poczta” to sztuka Rabindranatha Tagore. indyjskiego poety. prozaika. filozofa. kompozytora. malarza. pedagoga. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

Chory chłopiec Omol ogląda świat z perspektywy okna pokoju. z którego nie może wychodzić. Swoją otwartością. miłością i przyjaznym stosunkiem do ludzi – przywołuje ich do siebie. W odosobnieniu nie jest nawet przez chwilę samotny.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49


Kierowanie zespołami zróżnicowanymi ze względu na styl życia

Autor: Striker Małgorzata

Monografia stanowi kontynuację rozważań podjętych w książce Elementy stylu życia jako determinanty pracy w zespole (2020). W tej publikacji. podobnie jak w poprzedniej. autorki zaprezentowały wybrane wyniki prac badawczych zrealizowanych w ramach projektu w Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi Wydziału Zarządzania UŁ. Przedstawiły opinie kierowników i pracowników na temat wpływu stylu życia na proces kierowania zespołami.

Na podstawie tych badań stwierdziły m.in.. że w miejscach pracy akceptowane są różne style życia pracowników. ale podwładni muszą stosować się do zasad przyjętych w organizacji. Według kierowników i pracowników przełożony nie powinien mieć prawa do ingerowania w style życia p

23: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-modlitwy-groeschel-craig-208250u

Cena:


ISBN

9788327648242: Wydawnictwo

Format

30.99: https://woblink.com/ebook/zlowrogie-niebo-alex-kava-189955u

Cena:


Wydawnictwo Feniks

Format: EPUB.MOBI

29.9

1:

Cena:


Wydawnictwo Feniks

Format: EPUB.MOBI

29.9

1:

Cena:audiobook chłopi, agnieszka fiutak, królowa niczego, piekielna miłość pdf haner doci, charlotte link poszukiwanie, dental labor, fizykoterapia książka, cień wiatru pdf, rachunek kosztów i rachunkowość zarządcza, marta sapała, komputerowy cpun, kastor bezlitosna siła, tytulatura w literaturze, orwell 1984 mobi, fizjologia człowieka książka…