Jak kamień w wodę. Polowanie na Pliszkę

Jak kamień w wodę. Polowanie na Pliszkę

Autor: Hanna Greń

Tylko ode mnie zależy twój los. Gdy w środku nocy usłyszysz szmer za oknami. to będę ja. i gdy w słońcu nagle pochłonie cię cień. to też będę ja. Nie uciekniesz przede mną.

Kiedy Kornelia zaczyna otrzymywać tajemnicze listy z pogróżkami. uważa to za głupi dowcip. Żyje na uboczu. nie wchodząc nikomu w drogę i nie nawiązując żadnych bliższych relacji z innymi ludźmi. kto więc mógłby życzyć jej śmierci? Jednak sytuacja staje się coraz poważniejsza. dlatego kobieta podejmuje decyzję o zgłoszeniu się na policję.

Nie jest to dla niej łatwe – jej dotychczasowe kontakty ze stróżami prawa nie należały do najprzyjemniejszych. Mężczyzna. którego przed laty oskarżyła o próbę gwałtu. sam był policjantem. a jego koledzy nie wierzyli. że mógł dopuścić się przestępstwa.

W wyniku zbiegu okoliczności kobieta natrafia na posterunku na tego samego funkcjonariusza. który niegdyś próbował ją zdyskredytować. aby chronić swojego przyjaciela. Mimo wrogiego nastawienia. to właśnie ten mężczyzna może okazać się dla Kornelii jedyną nadzieją.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9


1

:

:

Cena:


Historia pszczół

Autor: Maja Lunde

Jeden z największych norweskich bestsellerów ostatnich lat. Książka. którą jeszcze przed premierą zakupiło 15 krajów

Trzy intrygujące historie. zwyczajni. a jednak niezwykli bohaterowie. pszczoły i walka o przyszłość naszej cywilizacji.

Epicka w swoim wymiarze. rozgrywana na trzech płaszczyznach czasowych. opowieść. której spoiwem są… pszczoły.

Anglia. rok 1857. William marzył o karierze naukowca przyrodnika. Los jednak chciał inaczej. Żona. gromadka dzieci i sklep z nasionami. Poczucie życiowej porażki sprawiło. że William pogrąża się w depresji. Ponowne natchnienie przychodzi wraz z dawnym naukowym wywodem na temat życia pszczół. William postanawia zbudować ul. Ul. który przyniesie jemu i jego potomkom zaszczyty i sławę…

Stany Zjednoczone. r

:

Cena:bogusław baksik, narzeczona na dłużej pdf, sylwia ziętek, jojo moyes ksiazki, cienie i blaski opowiadania, ułaskawienie online, ekonomia sektora publicznego pdf, mendel gdański autor, ponad światem, diagnostyka różnicowa dla fizjoterapeutów chomikuj, story of bad boys 3, kłamczucha audiobook całość, gretkowska wenecja, rosyjska księżniczka monika skabara doci, dieta dr mosleya pdf, ks zbigniew paweł maciejewski…