ISBN

ISBN

9788381953641: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/seryjni-mordercy-marta-guzowska-adrian-bednarek-marek-stelar-marcel-wozniak-max-czornyj-lukasz-wronski-moss-marcel-jan-golebiowski-197742u

Cena: Adrian Bednarek


https://woblink.com/product-publication/download/196490/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381255554: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/corka-zegarmistrza-kate-morton-anna-dobrzanska-143984u

Cena:


Dolina nadziei

Autor: Zofia Mąkosa

Jest rok 1948. Matylda Neumann rezygnuje z walki o ukochanego. opuszcza Zieloną Górę i wyjeżdża do Neuruppin. Tam czeka na nią ciotka Hedwiga i miejsce na sienniku obok kuzynki. Anny. W przeludnionej radzieckiej strefie okupowanych Niemiec brakuje żywności. mieszkań i pracy. ludzie czują niechęć do uchodźców oraz strach przed wszechobecną służbą bezpieczeństwa. Wciąż trwają poszukiwania bliskich zaginionych w czasie wojny. W tych trudnych warunkach ostoją normalności jest rodzina. U boku ciotki Tila próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Są jednak ludzie i sprawy. o których nie uda się jej zapomnieć…

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 31.9


Spragnieni. by żyć

Autor: Anna Szafrańska

Nigdy nie jest za późno. by walczyć o siebie.

Przekroczenie progu dorosłości dla wielu z nas to czas wyborów i poszukiwania własnej drogi.

Ale nie dla Alicji. Ona nie rozmawia z koleżankami o sukienkach na studniówkę. Nie stresuje się maturą. Nie czeka z utęsknieniem na studia. Po prostu stara się przetrwać. Nie może zawieść najbliższych. Wystarczy. że jej brat to zrobił… Od tamtej tragedii jej rodzina wciąż nie doszła do siebie.

A przecież młodość jest po to. by doświadczać życia i pierwszych miłości! To ostatni dzwonek. by się zbuntować. przekroczyć granice i zawalczyć o marzenia.

Nawet jeśli znów trzeba się zranić aż do krwi.

 

Wydawnictwo: Burda

Cena: 31


Pocałunek Fauna

Autor: Iwona Banach

Pocałunek Fauna to opowieść o losach grupy przyjaciół. o tragedii. która  połączyła ich na zawsze. choć rozproszyła po świecie. O magicznym mieście dzieciństwa na Ziemiach Odzyskanych. którego historia odciska się piętnem na bohaterach. O tęsknocie. która sprawia. że wraca się do korzeni. choćby na chwilę. i o trudnej przyjaźni. która przetrwała upływ lat i zmienne koleje losu.

To także opowieść o niespełnionej młodzieńczej miłości i ludzkich wyborach. które nie zawsze są właściwe. a które często w sposób ostateczny wpływają na ludzkie życie.

Grupa przyjaciół spotyka się po dwudziestu latach. aby zmierzyć się z tajemnicą. z którą nie umieli sobie poradzić. będąc jeszcze nastolatkami. a która zaważyła na życiu każdego z nich.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 33.9


ISBN

9788381953580: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/bestia-max-czornyj-196708u

Cena:


Lev

Autor: Belle Aurora

Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki „Raw Family”!

Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę. Minę Harris. wie. że coś jest nie tak. Dodatkowo przyłapuje ją na kradzieży. Musi jednak sam przed sobą przyznać. że po raz pierwszy w życiu ktoś go zaintrygował.

Lev szybko się orientuje. że Mina jest na dnie. W jego życiu nie brakuje przemocy. ale z jakiegoś powodu chce pomóc dziewczynie.

Pozwala jej dokonać wyboru. Jeśli Mina zgodzi się dla niego pracować. nie będzie musiała martwić się o dach nad głową. Jeżeli zdecyduje się zatrzymać sto dolarów. które ukradła. będzie musiała zniknąć. Może też wybrać trzecią opcję. czyli pozwolić. aby Lev zadzwonił po gliny.

Mina decyduje się dla niego pracować. Nie ma niczego. więc nic nie może st

39.9: https://woblink.com/ebook/wiosna-zaginionych-anna-kantoch-194871u

Cena:nawyki warte miliony pdf, paradoks urbanowicz, hashtag remigiusz mróz, struktura teorii socjologicznej, w górach szaleństwa pdf, voblink, widok z mojego boksu, valko, płonące ziemie, maybe now pdf, najlepsze audiobooki fantasy, allen carr mp3, china miéville, agnieszka krawczyk uśmiech losu tom 2, zatoka świń pdf, sylwanowicz anatomia i fizjologia człowieka pdf, troszyński ćwiczenia położnicze, zdrowa lekkość brzucha, król franków krzyżówka, krolowa mafii, jules verne książki, gołkowski stalker, podstawy konstrukcji maszyn zadania, życie jak film jakimowicz, neuropsychologia kliniczna…