Zakład o miłość

Zakład o miłość

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Wzruszająca opowieść o tym. że wszyscy jesteśmy stworzeni do miłości.

Sylwia Kujawczak ma idealnie poukładane życie. Jest na ostatnim roku historii sztuki. po obronie dyplomu będzie pracowała w rodzinnej firmie. Za dwa tygodnie włoży ślubną suknię. Jej przyszły mąż pochodzi z równie bogatej i ustosunkowanej rodziny. Plan na idealną przyszłość jest dopięty prawie na ostatni guzik – jeszcze tylko wieczór panieński i ceremonia w rodzinnym dworku. Gdy Sylwia jedzie z przyjaciółkami do klubu. nie spodziewa się. że ta noc odmieni jej przyszłość.

Aleks „Cichy” Cichocki to młody mężczyzna. któremu do pełni szczęścia brakuje tylko miłości. Nie dostał jej od rodziców – matka go porzuciła. ojciec nie potrafił pokryć tego deficytu. W zwią

31.5: https://woblink.com/ebook/instytut-pieknosci-maria-paszynska-144829u

Cena:


ISBN

9788366134621: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/odwazne-dusze-robert-schwartz-138693u

Cena:


ISBN

9788381034807: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/instytut-pieknosci-maria-paszynska-144829u

Cena:


Ślepiec

Autor: Max Czornyj

Nowy kryminał autora. który w ciągu jednego tylko roku podbił wszystkie listy bestsellerów!

W pustym mieszkaniu w jednym z gdańskich bloków zostaje znalezione makabrycznie okaleczone ciało mężczyzny. Sprawa zostaje przydzielona komisarz Lizie Langer. która musi zmierzyć się także z własnymi problemami z przeszłości.

Do zespołu śledczych dołącza Orest Rembert – młody profiler. który zdaje się bardziej zafascynowany tworzeniem portretu psychologicznego komisarz niż zabójcy. Langer i Rembert tworzą szczególny duet. razem stawiając czoła seryjnemu mordercy.

Sprawa jednak stanęła w martwym punkcie do momentu. kiedy morderca znowu daje o sobie znać. Po raz kolejny ze szczególnym okrucieństwem upodobał sobie oczy swojej ofiary. Kim jest mężczyzna nazywający siebie Ślepcem? Kt

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 31


Koniec świata

Autor: Izabella Frączyk

Prawie trzydziestoletnia Marylka. atrakcyjna i bystra. porzucona przed kilku laty przez narzeczonego. wciąż pozostaje singielką z widokami na obiecującą karierę w agencji reklamowej.
Pewnego dnia wpada w oko firmowemu przystojniakowi Marcelowi. Wskutek intrygi kolegi z pracy para nieoczekiwanie spędza romantyczny weekend w Sopocie. Po powrocie Marcel bez słowa wyjeżdża na szkolenie do Madrytu. Maryla zaś z zaciśniętymi zębami stara się sprostać wyzwaniu. jakim jest współpraca z jednym z najbardziej wymagających. a zarazem najbardziej atrakcyjnych klientów – Krzysztofem Gawłowiczem. Właściciel międzynarodowej firmy okazuje się uroczym mężczyzną. któremu dziewczyna wyraźnie się podoba…
Tymczasem świat przygotowuje się na prorokowaną przez Majów zagładę. Czy jego koniec będzie pretekstem do nowego początku w życiu Marylki?

Izabella Frączyk – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście poczytnych powieści obyczajowych. m.in. trylogię ‚Stajnia w Pieńkach’ oraz dwutomową sagę ‚Śnieżna Grań’. Jej ostatnia powieść ‚Kobiety z odzysku. Trudne wybory’ to napisana na prośbę czytelniczek kontynuacja wydanej w 2011 roku bestsellerowej powieści ‚Kobiety z odzysku’. którą podbiła ich serca.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788380537484: Wydawnictwo

Format

15.5: https://woblink.com/ebook/kolacja-z-tiffanym-agnieszka-lingas-loniewska-187193u

Cena:


ISBN

9788324054824: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/dzieci-hitlera-gerald-l-posner-143955u

Cena:


Złote sidła

Autor: James Oliver Curwood

Powieść przygodowa z wartką akcją oraz wspaniałymi i realistycznymi opisami przyrody. Inspirację do stworzenia tej powieści Curwood czerpał ze swoich licznych podróży. Z jego twórczości przebija fascynacja surowym klimatem północy i umiłowanie traperskiego. pełnego niebezpieczeństw życia.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788324035250: Wydawnictwo

Format

17.99: https://woblink.com/ebook/tajemnica-domu-helclow-jacek-dehnel-piotr-tarczynski-maryla-szymiczkowa-16953u

Cena: Piotr Tarczyńskizafon gra anioła, witold gombrowicz trans-atlantyk, ebooki, ewa plebanek, andrzej jakubik, ebook czy książka, ogień i krew część 3, lem książki, ken follett igła, jennifer teege, joanna pach-żbikowska, wybór anny, subtelnie mówię f pdf, gwiazdor pdf, leszek balcerowicz wojciech balcerowicz, pamiętnik z powstania warszawskiego pdf, ebook na kindle, dieta płodności pdf, eugeniusz oniegin puszkin, rzeczywistość kwantowa, św ludwik maria grignion de montfort akt zawierzenia maryi, kwiaty w pudełku karolina bednarz…