ISBN

ISBN

9788324055258: Wydawnictwo

Format

25.99: https://woblink.com/ebook/zamien-chemie-na-energie-julita-bator-129205u

Cena:


Casanova

Autor: Laurence Bergreen

Urodził się w Wenecji. Najbardziej rozpustnym mieście ówczesnego świata. Jako dziecko uchodził za opóźnionego w rozwoju i nic nie zapowiadało. że zostanie pisarzem. wynalazcą. szpiegiem i najsławniejszym uwodzicielem swoich czasów. 

Wystarczyło ponoć kilka minut. by przypadkowo poznana kobieta zapragnęła spędzić z nim noc. jednak najwierniejszą towarzyszką jego życia była choroba weneryczna. 

Pamiętniki Casanovy sprzedano Bibliotece Francuskiej za 9 milionów dolarów. To największa kwota. jaką kiedykolwiek zapłacono za rękopisy. Właśnie one posłużyły Laurence’owi Bergreenowi do stworzenia tryskającej dowcipem i erotyzmem biografii kochanka wszech czasów.

Oto najnowsza biografia jednej z największych ikon popkultury. Kochanka i awanturnika. Mężczyzny. którego nazwi

29.9: https://woblink.com/ebook/the-perfect-game-tom-2-zmiana-j-sterling-34177u

Cena:


Podziemne linie lotnicze

Autor: Ben H. Winters

Witamy w Stanach Zjednoczonych XXI wieku. Państwie. którego mieszkańcy urządzają zbiórki dla mieszkańców plantacji i robią sobie tatuaże w wyrazie solidarności z nimi. Gdzie na produktach spożywczych i w menu restauracji znajdują się oznaczenia. że żaden ze składników nie pochodzi z Twardej Czwórki – czterech stanów. gdzie niewolnictwo nadal jest legalne. 

Podziemnie linie lotnicze to alternatywna wizja Ameryki. w której wojna secesyjna nigdy się nie wydarzyła. Viktor. wychowany na plantacjach były niewolnik. ściga tych. którzy jak niegdyś on próbują odmienić swój los i zbiec z obszaru niewolniczych stanów – praca dla agencji federalnej US Marshals Service to cena za wolność. To miało być kolejne zwykłe zlecenie. Trop zawiódł Victora do Indianapolis. gdzie ma zająć się infil

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 28dlaczego @ to małpa, umowy w obrocie gospodarczym, biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania, izrael katz, srebrne parnickiego, woblink logowanie, karpowicz miłość, lorraine warren śmierć, hoi4 poradnik, gard sveen, mój pionowy świat, manwhore tom 1 pdf, stephenking pl, beata ziółkowska, europejska karta samorządu terytorialnego pdf, potęga podświadomości ebook, tracy hogg język niemowląt, audiobooki darmowe, dochodzac do tak…