Scooby-Doo i Ty Na tropie doktora Jenkinsa i pana Hyde’a

Scooby-Doo i Ty Na tropie doktora Jenkinsa i pana Hyde’a

Autor: James Gelsey

O rety! Degustacja pycharoni z serem zamienia się w koszmar! Dobroduszny dyrektor firmy żywnościowej. doktor Jenkins. przeistacza się na oczach oniemiałych pracowników swojej firmy w postać ohydnego pana Hyde’a i grozi wszem i wobec. że zatruje całą produkcję pycharoni z serem. Każdy. kto skosztuje potrawy zamieni się w takiego samego potwora jak on – pana Hyde’a. Czy Scooby-Doo i Tajemnicza Spółka zdołają ocalić świat przed szaleństwem potwora? Być może. Ale będą potrzebować Twojej pomocy!

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 8.99


ISBN

9788379630592: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/choroba-islamu-meddeb-abdelwahab-188878u

Cena:


Podręczny słownik języka koptyjskiego

Autor: Albertyna Dembska

Podstawą pracy są przekłady różnorodnych tekstów z epoki wczesnochrześcijańskiej. zachowanych głównie w dialekcie bohairskim (obecnie języku liturgicznym kościoła koptyjskiego w Egipcie) i w dialekcie saidzkim.

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 27.32


Tutu

Autor: Barbara Gawryluk

Jeśli ma się przyjaciół. to wszystko staje się możliwe.

Pajda to wesoły osioł.

Radek to sprytny szczur.

Dowoza to koza. niezbyt rozgarnięta.

Lucek to zarozumiały struś.

Leonard to odważny legwan.

Wszyscy są przyjaciółmi małej piegowatej świnki Tutu. Dzięki nim Tutu może wyruszyć na poszukiwanie rajskiej Wyspy Świnek. W podróży czeka ją wiele niebezpiecznych sytuacji. ale Tutu lubi przygody i umie walczyć o swoje marzenia.

Jak każde dziecko!

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Kaja. Biografia Kai Danczowskiej

Autor: Marczak Katarzyna

Kaja ‒ ktokolwiek orientuje się choćby odrobinę w świecie symfonii. suit i koncertów. wie. o kogo chodzi. Kaja Danczowska. wybitna skrzypaczka. gwiazda polskiej wiolinistyki. laureatka międzynarodowych konkursów. Nagrywała płyty. koncertowała na całym świecie. występowała w radiu i telewizji. A jaka jest naprawdę ‒ tego nadal nie wie nikt… Jej życie prywatne zawsze było tajemnicą. splotem niedomówień i domysłów. W rodzinnym Krakowie. dokąd ‒ uparcie i niezmiennie ‒ wracała traktowano ją najpierw jak maskotkę z przyklejoną etykietką „cudowne dziecko”. potem gwiazdę. a z czasem wtopiła się naturalnie w kolorowy krajobraz miasta. rozmyła w wibrującym tłumie.

Książka przedstawia drogę Kai do sławy. jej spektakularne sukcesy i ciężką. morderczą pracę. uchy

:

Cena:ciśnienie transmuralne, kanadiana, zakończy, e book libra, darmowe książki kindle, jonathan crary, jak sie nie zakochac, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej po angielsku, bogowie z kosmosu pdf, czarny wdowiec, oto jest kasia tekst, cytaty szekspir, uczta platon pdf, zacharski książki, poradnik szczęśliwej singielki, historia powszechna średniowiecza, piotr suski, makbet opracowanie pdf, bartosiak rzeczpospolita między lądem a morzem…