Niki i Tesla. Efekty specjalne na miarę Oscara

Niki i Tesla. Efekty specjalne na miarę Oscara

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Po zamieszaniu. jakie wywołało pojawienie się Nikiego i Tesli i ich szalonego wujka Newta w X-tremalnymNaukorium. rodzeństwo miało nadzieję zrelaksować się na planie filmowym. na który dzieciaki zaprosiła ciocia ich kumpla DeMarca. Niestety i tym razem ważniejsza okazała się zagadka kryminalna. którą trzeba było rozwiązać. konstruując filmowe gadżety i wcielając się w rolę zomboida!

Książka odkrywa kinowe tajemnice i prezentuje triki. dzięki którym poczujesz się jak prawdziwy filmowiec!

Wydawnictwo: RM

Cena: 24.99


Szczęście w miłości

Autor: Joanna Godecka

Książka adresowana jest do tych. którzy uważają. że ich życie uczuciowe jest pasmem niepowodzeń. nie potrafią dokonywać dobrych wyborów. stworzyć satysfakcjonującego związku. budować dobrych. wspierających i zadowalających relacji partnerskich ani utrzymać wartościowej więzi. nie umieją dawać potencjalnym partnerom jasnych sygnałów. czego oczekują.

Autorka – terapeutka i coach – pomaga wprowadzać pozytywne zmiany w życiu i podnosić poczucie własnej wartości. zwraca uwagę na najczęściej popełniane błędy oraz pułapki i radzi. jak ich unikać. Daje rozwiązania. które pomagają ocenić. co w życiu uczuciowym nie działa tak jak trzeba i krok po kroku odkrywać w sobie gotowość do miłości oraz zdobywać umiejętności przyciągania wartościowych osób.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena:


Urlopy wypoczynkowe – jak planować. udzielać i obliczać wynagrodzenie

Autor: praca zbiorowa

Pracownik ma prawo do corocznego. nieprzerwanego. płatnego urlopu wypoczynkowego. którego nie może się zrzec. Pracodawca jest obowiązany udzielić pracownikowi urlopu w tym roku kalendarzowym. w którym pracownik uzyskał do niego prawo. Niewykorzystanego urlopu wypoczynkowego pracodawca powinien udzielić pracownikowi najpóźniej do 30 września następnego roku kalendarzowego.

Zasadą jest. że urlop wypoczynkowy powinien być udzielany w dni. które są dla pracownika dniami pracy. zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy. w wymiarze godzinowym odpowiadającym dobowemu wymiarowi czasu pracy pracownika w danym dniu. Przy udzielaniu urlopu wypoczynkowego jeden dzień urlopu odpowiada 8 godzinom pracy.

Kodeks pracy p

29.2: https://woblink.com/ebook/odwaz-sie-na-zmiany-jak-pokonac-strach-przed-nieznanym-by-osiagnac-spelnienie-pdf-colette-baron-reid-159767u

Cena:


ISBN

9788375281859: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/poczet-ksiazat-gdanskich-dynastia-sobieslawicow-w-xii-xiii-wieku-sliwinski-blazej-151780u

Cena:


ISBN

9788381193290: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/pilanie-podwodnego-swiata-arno-giese-148975u

Cena:



dom rothschildów pdf, karolcia pdf za darmo, książki magazyn do czytania pdf, miłość zimową porą, mikołajek w szkole, joanna chmielewska lesio, sprawdzian z biologii klasa 8 genetyka, język niemowląt tracy hogg, podróż zimowa, orędzie gietrzwałdzkie, jessica meinhard, kontra na leblanc, wady postawy u dzieci pdf, nieodparta pokusa, kozacy 3 jednostki, żar nocy pdf, haczy, słownictwo hotel angielski, cities skylines porady…