Aktywność promocyjna polskich miast

Aktywność promocyjna polskich miast

Autor: Sebastian Brańka

Książka stanowi studium teoretyczno-empiryczne promocji jako narzędzia stosowanego przez duże polskie miasta. Na podstawie publikacji z zakresu rozwoju regionalnego. marketingu terytorialnego. a także obowiązujących aktów prawnych w publikacji pokazano. że promocja jest głównym obszarem aktywności marketingowej miasta.

W pracy zaproponowano ponadto definicję aktywności promocyjnej miasta. uwzględniającą wieloaspektowość tego pojęcia. W dalszej kolejności zwrócono uwagę na ograniczoność dostępnych danych wtórnych pozwalających na syntetyczny pomiar aktywności promocyjnej polskich miast.

W części metodycznej pracy przedstawione zostały założenia oraz przebieg badań. które umożliwiły pozyskanie informacji od 51 spośród 59 miast wytypowanych d

14: https://woblink.com/ebook/sylwana-brudna-gra-marek-tarnowicz-161944u

Cena:


Duchowa misja Polski

Autor: Wincenty Łaszewski

Wielki naród – grzeszników. Tyle razy przyszło nam zawieść oczekiwania Nieba ale Opatrzność wciąż pokłada w nas swoje nadzieje. Dlaczego właśnie my? Jaka jest nasza misja? Dlaczego pan Bóg wysyła do nas swoich proroków. by nam o niej przypominali?

Dawne proroctwa zapowiadają. że polski naród dożyje ostatniej starości świata. Będzie pracował ku Bożej chwale jeszcze w ostatnim dniu historii stworzenia – jeżeli tylko pozwolimy Bogu na spełnienie się Jego planów.

Wypełni się nasza narodowa misja. Pojawi się „iskra”. Bóg dojrzy ogień. który zabłyśnie wśród nas. Rozleje się po świecie i zapłonie. Czym będzie ów ogień? Czy będzie to dla Boga znak. że „wypełniło się”. że Kościół i świat zostały napełnione Duchem. jak po brzegi była Nim wypełniona Maryja?

Zgodnie z zapowiedzią wielkiego papieża Jana Pawła II dzięki iskrze z Polski Jezus będzie mógł znów przyjść na ziemię. Tak jak przygotowana na Jego narodzenie była Maryja. tak przygotowany na Jego przyjście będzie Kościół – uświęciciel świata.


PROROCTWA I WIZJE

Świadkowie tajemnicy. którym dane było zajrzeć za zasłonę czasu. opisani w książce: Americo Lopez-Ortiz. Marie Taigi. Elena Aiello. Elena Leonardi. Ojciec Pio. ojciec Eustachiusz. Nimfa Suchońska. Mikołaj Sikatka. Wanda Malczewska. Jan Cieplak. bł. Bronisław Markiewicz. „Podlasianka”.

Święci i wizjonerzy: Św. Faustyna Kowalska. August Kardynał Hlond. Stefan Kardynał Wyszyński. Zofia Nosko. Czesław Klimuszko. Giulio Mancinelli. Lodovic Rocca. Zy. Łucja dos Santos. Teresa Neumann. Luciano Guerra. Małgorzata Alacoque. John Haffert. ks. Jan Bosko. Cindy Jacobs. abp. Zygmunt Szczęsny Feliński. Rozalia Celakówna

BOŻA MISJA DLA ŚWIATA – W RĘKACH POLAKÓW.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99


1

:

:

Cena:


Przemiana

Autor: Brian Tracy

Perspektywa zmian jest z jednej strony ekscytująca. z drugiej strony budzi pewne obawy. Ale to właśnie one stanowią klucz do sukcesu. bogactwa i prawdziwej satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym. W Przemianie Brian Tracy pokazuje. jak dosłownie stworzyć siebie na nowo – odkreślić przeszłość grubą kreską i zacząć od nowa budować karierę i życie. o którym zawsze marzyłeś.

Ta książka podpowie ci. jak:

• zrozumieć. co jest dla ciebie naprawdę ważne.

• przejąć kontrolę nad swoją karierą – raz na zawsze!.

• znaleźć wymarzoną pracę.

• zmienić nieoczekiwane. pozornie negatywne zdarzenia w możliwości rozwoju.

• podnieść swoje zdolności zarobkowe

• nabrać pewności siebie i podejmować ryzyko oraz stanowcze kroki. które mogą przynieść prawd

16: https://woblink.com/ebook/jak-zarabiac-na-blogu-praktyczny-kurs-dla-blogerow-barbara-celinska-162442u

Cena:


Devlin

Autor: Jennifer L. Armentrout

Nawet Rosie Herpin. która para się polowaniem na duchy. nie jest w stanie przewidzieć spotkania dwójki żałobników. przez co zbliża się do sławnego i uwodzicielskiego Devlina de Vincenta. Wszyscy w Nowym Orleanie wiedzą. że spadkobierca rodzinnej klątwy zarówno przeraża. jak i fascynuje. Dla miejscowych Devlin jest diabłem. Dla Rosie jest mężczyzną. który podsyca jej najśmielsze fantazje.

Kiedy atak na przyjaciółkę kobiety okazuje się być powiązany z rodem de Vincentów. Devlin staje się dla niej zagadką. której rozwiązanie może przypłacić życiem.

Mężczyzna wie. czego pragnie od tej seksownej. uwodzicielskiej kobiety. ale co Rosie może chcieć od niego? To pytanie. które staje się naglące – i niebezpieczne – gdy Devlin podejrzewa ją o kopanie w jego przeszłości.

35: https://woblink.com/ebook/co-na-to-lekarz-mity-przenoszone-droga-szeptana-durajski-lukasz-160258u

Cena:fotogrametria pdf, tango mrozek, neuropsychologia książki, ebok książki, ałbena grabowska alicja w krainie czasów, zimbardo psychologia, spal tę wodę, przerażające po angielsku, listy po, prince of persia: piaski czasu, god of war trofea poradnik, prawo o ustroju sądów powszechnych skrypt, automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, maciej jędrusik, stulecie winnych pdf, woblik, krzysztof janczewski, gta5 poradnik, pieśń świętojańska o sobótce pdf, w szpilkach…