I obiecuję ci miłość…

I obiecuję ci miłość…

Autor: Marta W. Staniszewska

„I obiecuję ci miłość…” Marty W. Staniszewskiej to powieść erotyczna niezwykle zmysłowa. szalenie romantyczna i głęboko fascynująca.

Wincent stawia dane słowo ponad własne życie i szczęście. jednak los zmusił go do zweryfikowania priorytetów. Nauczył go ponadto. aby dwa razy przemyślał. komu i jaką obietnicę składa. bo może okazać się. że wszystkich nie będzie w stanie dotrzymywać… Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi szczęście jedynej dziewczyny na świecie. na której mu naprawdę zależało. Czy Bella kiedykolwiek zaufa Wincentowi ponownie. po tym jak porzucił ją bez słowa wyjaśnienia? Czy przeznaczenie da im szansę naprawić błędy przeszłości? I co na to mąż Belli?

Marta W. Staniszewska zadebiutowała powieściami erotycznymi „N

39: https://woblink.com/ebook/slownik-frazeologiczny-pwn-aleksandra-kubiak-sokol-171848u

Cena:


Zniknięcie Sary

Autor: Szagdaj Nadia

Rok 1911. Prywatna detektyw Klara Schulz dostaje tajemnicze zaproszenie na sesję fotograficzną w Danzig. Mimo sprzeciwu najbliższych lekkomyślnie wyrusza w podróż. Na miejscu okazuje się. że ktoś zastawił na nią pułapkę….

Tymczasem w Breslau znikają bez śladu dwie młode kobiety: Renate. romska robotnica z fabryki mebli. oraz Sara. córka bogatego lekarza. Szybko wychodzi na jaw. że sprawy te łączy więcej. niż mogło się wydawać. Zrozpaczeni opieszałością policji rodzice obu dziewcząt zwracają się po pomoc do detektyw Schulz. Klara jednak wraca z Danzig kompletnie odmieniona…

Co tak naprawdę wydarzyło się w Danzig? Komu zależało na tym. żeby trzymać Klarę z dala od Breslau? 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon

Cena: 34.95


WSK czyli historia szaleństwa w dobie motoryzacji

Autor: Rafał Harer

Czas wyruszyć w podróż. Pokonać mityczną drogę i stoczyć pojedynki z pułapkami nierzeczywistości. Przekraczać kolejne rozedrgane zasłony banału w poszukiwaniu wciąż oddalających się celów. równie trywialnych jak trywialne jest pytanie o sens ostatecznej konfrontacji dobra ze złem: wielkiej bitwy. dzięki której bogowie próbują odnowić i oczyścić świat. A może ta podróż jest ucieczką? Wytworem wyobrazi kreowanym na przekór tej powszechnie znanej rzeczywistości. A może snem. obrazem szaleństwa albo dziełem umierającego. spętanego w szpitalnych ścianach umysłu tworzącego obrazy tęsknoty za już niemożliwym.

Rafał Harer po ‚Bezrobotności’. powieści mocno zakorzenionej w realnym świecie. prezentuje niejednoznaczną. wielowa

34.9: https://woblink.com/ebook/dieta-warzywno-owocowa-dr-ewy-dabrowskiej-r-beata-anna-dabrowska-185787u

Cena:


Białe róże dla Matyldy

Autor: Magdalena Zimniak

Po nagłej śmierci rodziców Beata próbuje odzyskać spokój. Nie jest to łatwe. ponieważ krótko po pogrzebie pojawiają się śledczy. podając w wątpliwość tezę o wypadku. Z każdym dniem w głowie Beaty wykluwa się więcej pytań. a znalezione przez nią pamiętniki ciotki Matyldy rzucają nowe światło na przeszłość całej rodziny. Odkrywane tajemnice zachwieją życiem kobiety. Żadna wartość nie pozostanie pewnikiem.

Wydawnictwo: Prozami

Cena: 23.6absolwentka sj hooks, szkoły policji w polsce, moja krolowa, cztery składniki, jacek wójcik, agnieszka romanowska, cisnienie skurczowe, dziadek do orzechów po angielsku, gosta berling, jak przestać się martwić, jesienny pocałunek, aleksandra tyl książki, jesteś cudem pdf, ognista królowa, sfera somatyczna, britton, 365 dni audiobook…