Sekrety Biblii – Królestwo Saula Dawida i Salomona

Sekrety Biblii – Królestwo Saula Dawida i Salomona

Autor: Alfred J. Palla

  • Długo oczekiwane kolejna książka z serii Sekrety Biblii. wydanej w latach dziewięćdziesiątych książki która doczekała się kilku wznowień. Książka opisuje lata panowania trzech pierwszych królów Izraela. Zawarty w niej materiał pochodzi z pracy doktorskiej z dziedziny historii obronionej przez autora w grudniu 2017 roku.

 

  • „Książkę Alfreda Palli zawiera przejrzysty i systematyczny wkład na temat powstania dziejów monarchii izraelskiej. oparty na wnikliwej analizie zarówno tekstów biblijnych. jak i pozabiblijnych z uwzględnieniem danych archeologicznych. dlatego stanowi bezcenne kompendium wiedzy dla wszystkich pragnących zglebić tę tematykę.”

— Prof. Roman Marcinkowski z

32.99: https://woblink.com/ebook/poetka-i-ksiaze-manuela-gretkowska-136787u

Cena:


Wydawnictwo

Filia: Format

205384

https://woblink.com/product-publication/download/205384/epub: 1

Cena:


Dziecko na niebie

Autor: Jonathan Carroll

Dziecko na niebie to przyprawiająca o dreszcz opowieść o miłości i okrucieństwie. o zachwycie nad światem i życiem i o strachu przed nimi. Weber i Philip – przyjaciele. filmowcy. ludzie sukcesu i sławy. Dlaczego więc Philip popełnia samobójstwo? Weber próbuje rozwiązać tę zagadkę. Wgłębiając się w sprawę. odkrywa coraz bardziej zdumiewające fakty z życia przyjaciela i natyka się na przerażające zjawiska.

Dobro i zło okazują się nierozerwalnie ze sobą związanie.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9agatha christie pdf za darmo, pani de monsoreau, tomasz skibiński, rekrutacja i selekcja pracowników pdf, książka motylek, marketing kotler, rola państwa, niemcy leon kruczkowski, poza horyzont, beata pastwa wojciechowska, książki do czytania online romanse, legionisci mobi, andrzej ziemiański książki, orzeł biały 2 audiobook…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin