ISBN

ISBN

9788381193740: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/forex-kody-dostepu-paul-walker-138796u

Cena:


ISBN

9788324054299: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/komeda-magdalena-grzebalkowska-123690u

Cena:


Nie dla psa (i kota) kiełbasa. czyli jak zdrowo karmić swojego zwierzaka

Autor: tech. wet. Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

Cześć!

Mam na imię Agnieszka i jestem specjalistką od żywienia psów i kotów. Podpowiem ci. jak karmić twojego pupila. żeby był zdrowy i szczęśliwy.

 

Poznasz różne sposoby żywienia i wybierzesz ten odpowiedni do twoich możliwości − czasowych i budżetowych (pamiętaj: zdrowe wcale nie znaczy drogie!).

Opowiem ci bez ściemy o diecie BARF. której głównym składnikiem jest surowe mięso i którą sama przygotowuję dla swoich zwierząt.

Dowiesz się. na co zwracać uwagę. wybierając karmę. i czego absolutnie nie wolno dawać psom i kotom do jedzenia.

Nie zabraknie też historii o moich czworonożnych pacjentach i mojej pracy jako dietetyka psów i kotów.

 

Zdrowe żywienie to na

:

Cena:


Robinson Crusoe

Autor: Daniel Defoe

Robinson Crusoe. syn kupca w mieście Hull nie chce wieść nudnego żywota jak jego ojciec. Jako 17-latek ucieka z domu i płynie do Londynu. Pierwszy statek. którym płynie. rozbija się. Robinson trafia na drugi okręt i tam uczy się sztuki żeglarskiej. Po pewnym czasie. chce wracać do domu. ale kapitan Smith namawia go. by popłynął z nim do Gwinei. a gdy tam dorobi się majątku. zostanie łaskawiej przyjęty przez ojca. Podczas kolejnej podróży statek zostaje napadnięty. a Robinson. wraz z innymi. wzięty do niewoli mauretańskiej. z której po dwóch latach ucieka. Płynie do Brazylii. gdzie staje się plantatorem. 30 września 1659. podczas wyprawy po niewolników. statek rozbija się. Robinson jest jedynym ocalałym. Trafia na bezludną wyspę. gdzie przyjdzie mu spędzić następne 28 lat.

<

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Pensjonat Sosnówka

Autor: Maria Ulatowska

Dalsze losy bohaterów „Sosnowego dziedzictwa”.

Okazuje się. że można być szczęśliwym. gdy tylko pomoże się trochę losowi. Albo… kiedy los nam pomoże! W wyremontowanym dworku na Kujawach Anna Towiańska. młoda „dziedziczka z Sosnówki”. urządza przytulny pensjonat. Zakochana w tym miejscu. jego klimacie i w tutejszych ludziach. zdobywa nowych przyjaciół i… traci serce. Czy prowadzenie pensjonatu okaże się łatwym kawałkiem chleba?

„Pensjonat Sosnówka” to opowieść o ludziach dobrych i o tych. którzy dobro dopiero mają w sobie odkryć; o barwnym Dyziu. małym Florku. cudownej Irence. niezawodnym Jacku. suczce Szyszce oraz wielu innych mieszkańcach i gościach magicznej Sosnówki. To historia o poszukiwaniu miłości niezależnie od wieku i odkrywaniu pasji w rzeczach. które kocha

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 3.66


Seksowny kłamca

Autor: Christina Lauren

Jak na dwoje ludzi o mieszanych uczuciach wobec randek i miłości bohaterowie zadziwiająco często lądują obok siebie nago. . .

London Hughes bardzo pasuje taki styl życia: surfowanie. praca w barze. spotkania z przyjaciółmi oraz powolne dojrzewanie do tego. co chciałaby robić w życiu po studiach. Wszystko doskonale się układa zgodnie z brakiem planu… Jednak kiedy pewnego ranka wielka fala zwala ją z deski. a wieczorem zalotny uśmiech Luke’a Suttera znów zwala ją z nóg. London lekko zbacza z kursu. Fakt. chłopak to typowy podrywacz. ale… “Dlaczego nie – przecież to tylko jedna noc” – szepcze jej do ucha uporczywy głos.

Ze swojej strony Luke od tak dawna przeszedł na tryb automatycznego podrywu. że rzadko już przystaje. by zastanowić się nad swoim postępowaniem. Jednak po wspaniałej nocy z London uświadamia sobie. że od czasu katastrofy ostatniego związku. nie steruje swoim postępowaniem. lecz płynie tam. gdzie zaniesie go prąd. Z London jednak pragnie czegoś więcej…

„Ten głęboko poruszający i niewiarygodnie gorący romans wprost wgniata w fotel. Problemy. z jakimi muszą się zmierzyć bohaterowie jako para— Luke próbujący zostawić za sobą lata szaleństwa i London zmagająca się z wrodzoną czujnością i rezerwą— są do bólu prawdziwe!’.

„Romantic Times”

“Gorąca. klimatyczna sceneria San Diego. imprezy. gry video. jednonocne przygody stanowią doskonały kontrast dla przepełnionego obawami romansu Luke’a i London. Fani bezpośredniego stylu związków oraz błyskotliwego. pełnego iskier dialogu poprzednich powieści Lauren będą mieli się czym cieszyć”.

“Publishers Weekly”

“Świeży. hipsterski i tryskający energią Seksowny kłamca odsłania przed czytelnikiem warstwy nieskrępowanego seksu przekładane szczerymi. otwartymi dialogami. tworząc całość. od której trudno się oderwać. Droga London i Luke’a do dorosłej miłości to naprawdę piękna i wartościowa podróż”.

„Bookpage”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Wydawnictwo

Wydawnictwo M: Format

6947

https://woblink.com/product-publication/download/6947/epub: 1

Cena:


Mao.Cesarstwo cierpienia

Autor: Torbjørn Faeøvik

Zgodnie z sugestią zawartą w tytule. autor biografii skupia się na cierpieniach Chińczyków pod rządami Mao. Wielu polemistów twierdzi. że w ciągu dwudziestu siedmiu lat jego władzy zdarzyło się wiele dobrego: warunki życia milionów ludzi uległy pewnej poprawie. zyskali prawo do edukacji i dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej; przeciętna długość życia wzrosła z czterdziestu do przeszło sześćdziesięciu lat. Jednak cena była przerażająco wysoka.

Na ołtarzu rewolucji złożono prawdopodobnie przeszło pięćdziesiąt milionów ofiar. Większość zmarła z głodu. innych zamordowano. Trzeba jeszcze wiele pracy. żeby ujawnić ogrom tej tragedii. W przyszłości historycy i inni badacze będą mieć łatwiejszy dostęp do archiwów. ale dopóki w Chinach będą rządzić komuniści. wiele dokumentów pozostanie w rejestrach zastrzeżonych.

Przez wiele lat zachodni historycy musieli studiować historię Chin z zewnętrznej perspektywy. Dostęp do źródeł chińskich. nie licząc tych oficjalnych. był bardzo ograniczony. W rezultacie. książki. jakie pisano o Chinach w latach pięćdziesiątych. sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. były uderzająco bezkrytyczne. Podczas gdy Stalin znalazł się w ogniu krytyki. o chińskim dyktatorze pisano z szacunkiem. a nawet z podziwem.

Dziś Chiny Mao Zedonga są jaskrawym przykładem tego. jak totalitarne reżimy fałszują historię. nazywając głód dobrobytem.

Torbjørn Færøvik – norweski historyk i pisarz. Przez wiele lat był dziennikarzem. Wyspecjalizowany w tematyce dalekowschodniej. wieloletni zagraniczny korespondent norweskiej agencji informacyjnej NTB. telewizji NRK i dziennika ‚Arbeiderbladet’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 63.9


Dwór w Czartorowiczach

Autor: Monika Rzepiela

Panny Ewa Jabłońska i Iga Branicka wychowały się we dworze w Czartorowiczach. od pokoleń należącym do rodziny Jabłońskich. Pomimo że sporo je różni. są ze sobą zaprzyjaźnione. Obie się zakochują. Splot wydarzeń doprowadzi je do konieczności dokonania trudnych wyborów. Co powinny uczynić. by spełniły się panieńskie marzenia?

Dwór w Czartorowiczach opowiada o losach jego mieszkańców od narodzin aż po grób. towarzysząc im w salonie i w kuchni. w alkowie i w ogrodzie. przy ołtarzu i nad mogiłą.

Nostalgiczna. barwna i lekko napisana historia miłosna rozgrywająca się po upadku powstania styczniowego na dalekim Podolu w czasach i miejscach. których nie ma. ale które rzewnie wspominamy.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9opowieśc podrecznej, podswiadomie, konflikt w kosowie, kusząca pomyłka vi keeland pdf, maciej pańczyk, sieci i instalacje gazowe bąkowski pdf, pierwsza na liście pdf, joanna olech książki, prawda zapisana w popiołach, małachow głodówka, zarządzanie finansowe w przedsiębiorstwie, drazni, konflikt w kosowie, śpiewnik pielgrzymkowy, top książki fantasy, partnerstwo bliskosci, igielne ucho, nie ma nie ma…