Czesałam ciepłe króliki. Rozmowa z Alicją Gawlikowską — Świerczyńską

Czesałam ciepłe króliki. Rozmowa z Alicją Gawlikowską — Świerczyńską

Autor: Dariusz Zaborek

Rozmowa o fenomenalnym optymizmie. W każdych warunkach. także w obozie koncentracyjnym. O tym. że człowiek umie przetrwać bardzo wiele i że do końca może pozostać młody. Alicja Gawlikowska-Świerczyńska – lekarka. była więźniarka obozu w Ravensbrück – w wieku dziewięćdziesięciu dwóch lat opowiada o swoim życiu. To niezwykły dokument. a zarazem porywająca opowieść o życiu kobiety silnej. odważnej i niezależnej.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 27.9


Ogród księżycowy

Autor: Agnieszka Krawczyk

W dolinie mgieł i róż zaczyna się wiosna. Pisarka. Sabina Południewska. kończy remontować stary dom. Przy nim powstaje wyjątkowy ogród księżycowy. który najpiękniej i najbardziej tajemniczo wygląda nocą.

Otaczają ją przyjaciele – hrabina Tyczyńska produkuje swoje niezwykłe perfumy. Marek Rokosz rozwija uprawę ziół. a Mila Mossakowska chce zorganizować warsztaty pisarskie. które mogłaby poprowadzić Sabina. Ekscentryczna Carmen wysyła z Argentyny reżysera. irytującego ale i zabawnego oryginała.

Przyszłość rysuje się świetlistą kreską i wydaje się. że nic nie może zakłócić tego harmonijnego życia. Jednak niespodziewanie w Idzie pojawia się osoba. która może zmącić szczęście Sabiny i Krzysztofa. odmieniając ich los. Dawne błędy potraf

39.9: https://woblink.com/ebook/boleslaw-chrobry-golubiew-antoni-205848u

Cena:


1

:

:

Cena:king nocna zmiana, rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów w procesie edukacji wczesnoszkolnej pdf, kto gdzie kiedy, literatura kobieca polskie autorki, wacław potocki transakcja wojny chocimskiej, olga tokarczuk gra na wielu bębenkach, darmowe ebooki pdf, człowiek z lasu, thich nhat hanh książki, remigiusz mróz kasacja pdf, marketing philip kotler, swojskość i obcość pdf, bandażowanie klatki piersiowej, zawołajcie położną książka, chaos on deponia solucja, duchowa polska, białe łzy, wojciech wrzosek, sprawdzian z matematyki klasa 4 liczby i działania pdf…