Żyj zgodnie z fazami Księżyca

Żyj zgodnie z fazami Księżyca

Autor: Gallagher Kirsty

Zapraszamy do świata magii. dzięki której łatwiej przywrócić kontrolę nad własnym życiem!

Ciepła i inspirująca książka o księżycu. jego magii i o tym. jak ją wpleść w swoje życie. Wnosi wiedzę i praktyki mistyczne do współczesnego życia w taki sposób. że każdy może wziąć z tego coś dla siebie. Zawiera wystarczająco dużo informacji. aby można zrozumieć podstawy astrologii księżycowej bez zagubienia jego magiczności.

Autorka zapewnia. że obserwacja zmieniających się cykli księżyca pomoże pojąć znaczenie uczuć i przywrócić kontrolę nad własnym życiem.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 31.9


We dwoje

Autor: Nicholas Sparks

Kiedy w drugiej osobie wygasa chęć do budowania wspólnej przyszłości. nawet najczulsze gesty nie mogą uratować przed katastrofą. Przekonuje się o tym Russell Green. trzydziestodwulatek. który myślał. że ma wszystko. Bo codziennie mógł trzymać w ramionach żonę i sześcioletnią córkę. Teraz nie potrafi powiedzieć. kiedy dokładnie jego życie zaczęło się rozpadać. Wie tylko. że z całej siły walczył. żeby na to nie pozwolić. I poniósł porażkę.

Russellowi przyjdzie zmierzyć się z nieznanym. pokonać własne słabości i wczuć się w rolę pełnoetatowego ojca. Czeka go wielki emocjonalny test. ale też… niespodziewane spotkanie. które odmieni jego przyszłość…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 36


ISBN

9788382152869: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/61-godzin-lee-child-andrzej-szulc-200856u

Cena:kazimierz bartoszewicz, mity skandynawskie pdf, jakub kenig, ćwiczenia ortograficzne dla klasy 6 do wydruku, kumpel czasopismo, zemsta gangstera, czytaj online, o pochodzeniu gatunków, małe trolle i duża powódź pdf, krwawa hrabina online, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi ile stron, 500 zwrotów po angielsku pdf, lambook, mozg odporny na stres, historia filozofii copleston, ciszewski 1939, nauka o przedsiębiorstwie, jutra może nie być, libimy czytać, wyspa skarbów stevenson…