Szklany hotel

Szklany hotel

Autor: Emily St. John Mandel

Jonathan Alkaitis. finansista i właściciel luksusowego hotelu. składa niemoralną propozycję Vincent. barmance. która pracuje w tym szklanym pałacu. Vincent dostaje klucze do królestwa cienia: pieniędzy i moralnych kompromisów. w zamian ma udawać żonę Alkaitisa. Jak piękna barmanka odnajdzie się w świecie. którego mieszkańcy żyją w przekonaniu. że mogą zrobić wszystko. czego tylko zapragną? Czy da się pozostać neutralnym. gdy dookoła panują chciwość. żądza władzy. narkotyki i nieograniczone możliwości?

 

To porywająca opowieść o duchach starego świata: o piramidzie finansowej. która ciągnie w dół wielkie fortuny i dorobek życiowy mniej zamożnych. W jaki sposób splatają się losy wszystkich uczestników nieczystej gry i dokąd prowadzą ich wybory? I w końcu: jak zdefiniować ten kryt

17: https://woblink.com/ebook/gwiazdor-piotr-c-192823u

Cena:


ISBN

9788328715677: Wydawnictwo

Format

24.41: https://woblink.com/ebook/niegrzeczny-rockman-kristen-callihan-204548u

Cena:


Oczy wilka

Autor: Alicja Sinicka

Spójrz mu w oczy. Wkrocz do świata namiętności. tajemnic i zaskakujących fascynacji.

Lena Kajzer przeprowadza się z Katowic do małej miejscowości Głębia. Zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Jednak stłuczki z terenowym BMW nie było w planach. Podobnie jak jego właściciela.

Artur Mangano to człowiek owiany aurą tajemnicy. Jego jasnobłękitne tęczówki przypominają oczy drapieżnego wilka. Wywołują uczucie lęku. respektu. ale i pożądania.

Dała mu się porwać. Zawładnął nią. Jednak kim naprawdę jest ten człowiek o zniewalającym spojrzeniu?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 14.95grzywocz, książka dary anioła, zapiski dla zabicia czasu, zimna wojna online chomikuj, bernhard schlink lektor, co wciąga twoje dziecko, eksperyment libeta, ilustrowane dzieje polski, szubienica 2, siłaczka streszczenie, macierewicz. jak to się stało, odkupienie ewa pirce pdf, mirosław skarżyński, cykl z chyłką, 5 lat kacetu audiobook, katarzyna woś, dochodząc do tak, zona prezydenta, haidt, chińskie lalki, kuba bielak z żoną, jerzy ambroziewicz…