Sieci wiedzy. Teoria zarządzania między nauką a praktyką

Sieci wiedzy. Teoria zarządzania między nauką a praktyką

Autor: Karolina J. Dudek

Jak można nauczyć się zarządzania? Czy wiedza zdobywana w trakcie studiów jest przydatna? Co trzeba wiedzieć. żeby móc uchodzić za profesjonalistę? By odpowiedzieć na te pytania. Karolina J. Dudek analizuje opowieści studentów i absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jakich dokonywali wyborów? Czego i gdzie się uczyli? Czego nauczyło ich życie organizacyjne? To nie tylko barwne opisy pierwszych doświadczeń zawodowych. lecz także wiele praktycznych porad i przestróg. Wnikliwa analiza pokazuje struktury wiedzy ludzi odpowiedzialnych za procesy ekonomiczne i gospodarcze. Autorka proponuje nowatorskie ujęcie pojmowania i badania wiedzy profesjonalnej. wykorzystujące koncepcje uczenia się przez doświadczenie oraz wiedzy wytwarzanej przez zbiorowoś

:

Cena:


ISBN

9788324232758: Wydawnictwo

Format

14: https://woblink.com/ebook/rektor-zbojnik-z-profesorem-stanislawem-hodorowiczem-rozmawia-jerzy

Cena:


NOS4A2

Autor: Joe Hill

Victoria McQueen w dniu ósmych urodzin przekonuje się. że ma niezwykły dar: potrafi przemieszczać się do miejsc. w których znajdują się zagubione rzeczy. Nieważne. czy wyruszy na poszukiwanie bransoletki. zdjęcia. kota. czy odpowiedzi na dowolne pytanie – jeśli przejedzie przez rozklekotany most niedaleko domu. zawsze znajdzie to. czego szuka. Nawet jeśli szuka po prostu… kłopotów.

Charlie Manx też ma niezwykły dar. Każde dziecko. które wsiądzie do jego rolls-royce’a z 1938 roku. pojedzie do Gwiazdkowej Krainy. ukrytego świata. który kusi nieustannymi przyjemnościami. A tam Charlie z radością wyssie z niego życie.

Bo tablica rejestracyjna z napisem „NOS4A2” wskazuje tylko jedno: tym rolls-royce’em jeździ wampir.

Zastanów się. czy chcesz przejechać się razem z nim.

 

9.9: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-zwiazki-de-laclos-pierre-choderlos-193483u

Cena:


Kiedy znów będę mały

Autor: Janusz Korczak

Książka Janusza Korczaka. lekarza i wychowawcy. skierowana zarówno do dzieci. jak i dorosłych. Dowodzi. że na świat dzieci nie należy patrzeć z góry. ale raczej czerpać z niego mądrość i uczyć się przeżywania radości i smutków. Janusz Korczak. właśc. Henryk Goldszmit (1878–1942). polsko-żydowski lekarz i pedagog. zajmował się teorią i praktyką wychowania. Pisał utwory literackie oraz publicystyczne. w których propagował prawa dziecka oraz nowoczesne metody wychowawcze.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Wianek z róż

Autor: Agnieszka Olszanowska

Po raz trzeci wracamy do Gradowa. na pozór cichej wioski. gdzie jednak wciąż coś się dzieje.
Michał Funcia. do niedawna skromny organista bez żadnych ambicji. dzięki staraniom babki. pani Blanż. zostaje wybrany na wójta i zaczyna pełnić swoje nowe obowiązki. Pomimo sukcesu wnuka. stara kościelna nadal ma powody do niepokoju. Martwi się. że wkrótce utraci swój stały dochód za wypożyczanie sznura do opuszczania trumien. gdyż nowy proboszcz porozumiał się z obcymi grabarzami i teraz to oni mają zajmować się pogrzebami w Gradowie! A do tego Jagoda – jedyna miłość Michała. jeszcze od czasów szkoły – nadal traktuje go wyłącznie jak przyjaciela. pomimo nowego stanowiska chłopaka.
Powody do radości mają natomiast pracownicy miejscowej biblioteki. Jarek i Anetka. Teraz placówce nie grozi już zamknięcie. wręcz przeciwnie – jej działalność będzie się rozszerzać. Czy Michał zdoła odzyskać serce dawnej dziewczyny? Do kogo Jagoda pisze długie mejle każdego wieczoru? Dlaczego Lukrecja. żona największego bogacza w okolicy. chce się rozwieść? Z jakiego powodu szanowanym dyrektorem biblioteki interesuje się policja?
Nudne. spokojne życie mieszkańców Gradowa wcale nie jest takie monotonne i jednostajne. jak by się mogło wydawać…

Agnieszka Olszanowska – bibliotekarka z wykształcenia i powołania. absolwentka Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka książek dla dzieci. młodzieży i dorosłych. a także scenariuszy oraz felietonów publikowanych na łamach czasopism ‚Gospodyni’ i ‚Biblioteka w szkole’. Jej pasją jest domowa inkubacja ptaków i kwiaciarstwo. Mama trójki nastolatków. Autorka cyklu ‚Listy z dziesiątej wsi’. ‚Tajemnica dziesiątej wsi’ i ‚Miłość na dziesiątej wsi’ oraz serii z wiankiem w tytule.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


Od radia Marconiego do mediów strumieniowych

Autor: Stanisław Jędrzejewski

„Radio nie ma przyszłości” – stwierdził w 1897 roku lord Kelvin. słynny fizyk. Jakże się mylił. Książka profesora Stanisława Jędrzejewskiego jest wieloaspektową. obszerną refutacją tezy wielkiego uczonego. Radio przetrwało już ponad 120 lat. pierwsze transmisje Guglielmo Marconi przeprowadził w 1894 roku. Mimo konkurencji z mediami streamingowymi. typu Spotify. nadającymi muzykę. radio trzyma się mocno. Jest niezwykle różnorodne. ma miliardy odbiorców. oferuje niezliczone audycje i podcasty. I o takim. stale zmieniającym się technologicznie. organizacyjnie. treściowo i odbiorczo radiu w ramach transformacji dawnych i pojawienia się nowych mediów obszernie traktuje książka Stanisława Jędrzejewskiego.

Książka omawia także żywo dyskutowaną w Polsce

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Ogród Utrapień Transcendentnych

Autor: Dominika Thomson

W roku 1944 podczas Wielkiej Wojny para zakochanych nastolatków zostaje uwięziona w schronieniu i prowadzi wyczerpującą walkę o przetrwanie. W tle dogorywających ruin ukochanego niegdyś miasta zmierzają się z głodem. szczurami oraz własnym strachem o jutro. Jednak w tym bolesnym oczekiwaniu nie zjawia się wyczekiwana pomoc i spotyka ich koniec… ziemskiej wędrówki! Wydawałoby się. że jest to kres ich problemów. ale do osobliwego miejsca. w jakim zjawia się dziewczyna. nie trafia jej ukochany…

W Ogrodzie Utrapień Ania musi stawić czoło niedopowiedzeniom. niejasnościom. absurdalności. ale wędrówka po tej osobliwej krainie okazuje się być podróżą w głąb własnej duszy.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15zostańcie z nami, sztuka kochania peb, super ebooki, charlie i fabryka czekolady pdf, śmiech mp3, instalacje elektryczne pdf, chemia między nami, romuald romański, chirurgia noszczyka, margaret mazzantini, abc wolters kluwer, książę wielkiego miasta, matematyka dla ekonomistów pdf, lew starowicz o mężczyźnie pdf…