Wszystko. czego pragnę w te święta

Wszystko. czego pragnę w te święta

Autor: Anna Langner

Świąteczny romans dla niegrzecznych dziewczynek!

Ewa zbliża się do trzydziestki i prowadzi poukładane. choć nieco nudne życie. Ma świetną pracę. mieszkanie bez kredytu w centrum Poznania i całkiem niezłe auto. Nie ma za to czasu na spotkania z bliskimi i związki. o randkach nawet nie wspominając.

Kiedy jak co roku wyjeżdża na święta do rodziców. chce wykorzystać ten czas. aby odkryć. czego tak naprawdę pragnie od życia. W rodzinnym domu oprócz brata bliźniaka zastaje tajemniczego pociągającego łobuza. który od pierwszych minut działa jej na nerwy.

Spokojne święta? Dzięki intrygującemu mężczyźnie Ewa może w tym roku o nich zapomnieć. Bruno niczym huragan wprowadza ją w niebezpieczny świat. w którym żyje się szybko i na krawędzi bezpieczeństwa. Dokąd zaprowadzi i

:

Cena:


3 ebooki: Groźny cień. Tłumacz grecki. Nauka angielskiego z książką dwujęzyczną

Autor: Marta Owczarek

 

Zestaw zawiera 3 ebooki:

 

– „Groźny cień” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– „Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– podręcznik z ćwiczeniami: „Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną Marta Owczarek.

 

3-pak jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas z książką. Może stać się także nietuzinkowym sposobem nauki języka obcego.

 

Pakiet ebooków jest pełnym kursem językowym łączącym przyjemność czytania z praktyczną nauką języka angielskiego. Zestaw fascynujących książek prezentujemy w dwóch wersjach językow

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 29.9


Katedra w Barcelonie

Autor: Ildefonso Falcones

Jedna z najpopularniejszych powieści hiszpańskich ostatnich lat. Ponad 6 milionów sprzedanych egzemplarzy. #1 na listach bestsellerów nieprzerwanie przez 13 miesięcy. 

 

W MAGICZNEJ SCENERII ŚREDNIOWIECZNEJ BARCELONY ROZGRYWA SIĘ HISTORIA WIELKICH NAMIĘTNOŚCI. TRAGICZNYCH MIŁOŚCI. ZDRAD. SPISKÓW I ZEMSTY.

 

Bernat Estanyol chciał dla siebie i rodziny godnego życia. Ale godność chłopa dla średniowiecznych magnatów jest niczym… Zmuszony do ucieczki. zdany na łaskę i niełaskę losu. Bernat postanawia dotrzeć do Barcelony i zdobyć dla siebie i syna Arnaua wolność.

Ale nawet tu muszą znosić upokorzenia i walczyć o przetrwanie. Arnau. żądny przygód chłopiec. który znajduje ucieczkę w zgłębianiu sekretów Barcelony. w zaułkach miasta zyskuje przybrane

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32henryk sienkiewicz latarnik fragment, koszty w transporcie, grzecznosc jezykowa, terapeutka bev thomas, nie zaczęło się od ciebie, audiobook ten dzień, ryzyko elle kennedy pdf docer, świąteczna gorączka, praca klasowa dziady cz 2, after książka pdf, skrzydlata husaria, park avenue vi keeland, jacek ponikiewski, ptakologia, rachunkowość od podstaw pdf, podstawy wiedzy o rynku pracy, ślepnąć od świateł świat książki, dean koontz oczy ciemności wuhan, paweł rochala, dziewczyna która wypiła księżyc, łatwe origami dla początkujących…