https://woblink.com/product-publication/download/28250/epub

https://woblink.com/product-publication/download/28250/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788380532915: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/prawie-siostry-jackson-joshilyn-32257u

Cena:


Córki smoka

Autor: Andrews William

Po długiej podróży do sierocińca w Korei dwudziestoletnia Amerykanka Anna Carlson dowiaduje się. że jej biologiczna matka nie żyje. Jednak właśnie w chwili. gdy zdruzgotana kobieta dochodzi do wniosku. że przebyła całą drogę na próżno. tajemnicza staruszka podaje jej paczuszkę zawierającą wiekowy grzebień i kartkę z adresem.

Dzięki temu Anna trafia do mieszkania niezbyt zamożnej. lecz eleganckiej kobiety – Hong Jae-hee. która opowiada jej o niesamowitych wydarzeniach zaczynających się od japońskiej okupacji Korei i Chin podczas II wojny światowej. kiedy to ponad dwieście tysięcy Koreanek zostało niewolnicami japońskich żołnierzy – „kobietami do towarzystwa”. Jae-hee zna tę historię bardzo dobrze: była jedną z nich.

Anna odkrywa. że cenny grzebień ze skorupy żółwia. ozdobiony d

29.9: https://woblink.com/ebook/krolewsko-obdarowany-emma-chase-145351u

Cena:przypadek nie sądze, teoria adama smitha, audiobooki bestsellery, niebo ze stali. opowieści z meekhańskiego pogranicza, dzuma ksiazka, walter russell, katarzyna gurnard, sprawdzian klasa 2 język polski, genetyka molekularna węgleński pdf, etyka biznesu pdf, książka 365 dni pdf za darmo, szkice kobiet, drzewo ewolucji, kłamstwa w które wierzymy, każde martwe marzenie pdf, nienacki pdf, po trochu weronika gogola, jak pisać testament, powrót bena chomikuj…