ISBN

ISBN

9788381784641: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/czas-niepogody-agnieszka-markowska-201295u

Cena:


ISBN

9788324073399: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/nomadzi-zycie-w-drodze-zuzanna-buklaha-193309u

Cena:


Legenda Tatr

Autor: Kazimierz Przerwa-Tetmajer

Słynna epopeja tatrzańska przedstawiająca. w pierwszej części („Maryna z Hrubego”) dramatyczne i tragiczne dzieje Aleksandra Kostki-Napierskiego – przywódcy powstania chłopskiego na Podhalu. Bohaterem drugiej części („Janosik Nędza Litmanowski”) jest inna historyczna postać – Janosik. który. jak głosi legenda. rabował bogatych i wspomagał biednych. Jednak. jak wyraźnie zaznacza Autor. ich losy przedstawione są w powieści w sposób dość dowolny. Są jedynie inspiracją. Wątek romansowy obu części. to dzieje Maryny i jej nieszczęśliwej miłości do wojewodzica Sieniawskiego.

Oprócz interesującej. obfitującej w zwroty akcji fabuły. wielkim walorem „Legendy Tatr” są drugoplanowe postacie ze świata góralskiego. kreślone z dużą swobodą. szczerością i poczuciem humoru. Ciekawe i wartośc

25: https://woblink.com/ebook/oczami-milosci-bolz-shawn-206861u

Cena:


Kocham Cię! Współczesne mity o miłości

Autor: Wojciech Sulimierski

Fałszywe poglądy na temat miłości to współczesne mity. które wielu prowadzą do błędów i cierpienia. Skąd biorą się niezgodne z rzeczywistością przekonania dotyczące relacji oraz kobiecości i męskości? Część – z popkultury. część – z naszych zranień. Autorzy obalają mity jeden po drugim. bazując na solidnej wiedzy psychologicznej. Dają wyważone argumenty. Odnoszą się do duchowości oraz wartości. które pomagają budować dobry związek. Książka uczy przyjmowania i ofiarowania miłości. Skłania do refleksji i odpowiedzi na pytanie: Czy chcę prawdziwie kochać. stając się darem dla drugiego człowieka?

Wyda: https://woblink.com/ebook/motoznafca-czyli-jaki-samochod-wybrac-zeby-sie-nie-przejechac-sebastian-kickster-kraszewski-197150u

Cena:


Małe miasto. wielkie kłamstwa

Autor: Diane Chamberlain

Jedna książka. milion emocji.

Rok 2018. Morgan Christopher. studentka akademii sztuk pięknych. odbywa wyrok w żeńskim zakładzie karnym. Pewnego dnia. podczas niespodziewanego widzenia. dwie tajemnicze kobiety składają jej propozycję pracy. obiecując natychmiastowe zwolnienie. Morgan ma wykonać renowację starego malowidła w cichym. prowincjonalnym miasteczku w Karolinie Północnej. Gotowa na wszystko. aby odzyskać wolność. przyjmuje propozycję. chociaż nie ma pojęcia o renowacji obrazów. Pod grubą warstwą wieloletniego brudu czeka na nią opowiedziana farbami historia szaleństwa. zbrodni i zmowy milczenia.

Rok 1940. Anna Dale. młoda malarka z New Jersey. wygrała konkurs na malowidło ścienne dla poczty w małym mieście Edenton w Karolinie Północnej. Przyjmuje propozycję i wyjeżdża na konserwatywne Południe. bo niespodziewanie została sama na świecie. a praca jest na wagę złota. Nie wie. że znajdzie się w miejscu. gdzie ludzie są pełni uprzedzeń. tajemnice skrywa się za zamkniętymi drzwiami. a za wszelką odmienność płaci się wysoką cenę. czasem najwyższą.

Co spotkało Annę Dale? Czy stare. zniszczone malowidło to klucz do tej zagadki? Czy Morgan pokona demony swojej przeszłości i dotrze do prawdy?

Diane Chamberlain. autorka bestsellerów z listy ‚New York Timesa’. prezentuje opowieść o zagadkowej intrydze. tajemnicy skrywanej przez blisko sto lat i wytrwałości kobiety dążącej do poznania prawdy.

Sztuka i sekrety. Wciągająca i porywająca powieść. Zaskakuje wstrząsającym rozwiązaniem akcji.
‚People’

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką osiemnastu powieści. przetłumaczonych na kilkanaście języków i plasujących się na najwyższych miejscach list bestsellerów. Mieszka w Karolinie Północnej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6sapiens audiobook, shibui, beata wieczorek homoseksualizm, wydawnictwo znak nowości, kordian audiobook, rick and morty książka, szadź torrent, harlan, welfe, psychologia osobowosci, harry potter okładki, witowski biologia 2020, orson scott card książki…