Historia bez cenzury 5. I straszno. i śmieszno – PRL

Historia bez cenzury 5. I straszno. i śmieszno – PRL

Autor: Wojciech Drewniak

I śmieszno. i straszno. czyli PRL bez cenzury

OSTRZEŻENIE!

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci oraz kontrowersyjne skróty myślowe.

Jeśli jest to dla Ciebie poważny problem. zrezygnuj z dalszego czytania… chociaż pewnie będziesz żałować.

Historia bez Cenzury powraca! Jeśli myślicie. że rozładowana bateria w smartfonie to problem. przeczytajcie. jak hardcore’owo mieli Wasi rodzice!

Komuniści mówili im. co mają robić i myśleć. Co więc robili? No właśnie. i tak nie było nic do roboty. Na wakacje nie wyjedziesz. jeśli tata nie wylosował talonu. by móc kupić malucha. W domu nuda – dwa kanały w telewizji i na każdym kłamią. Czasem bajka – o misiach. zającach. Rumcajsach. no błagam! Na ulicach agenci SB i milicja z pałami

:

Cena:


ISBN

9788380494237: Wydawnictwo

Format

42.5: https://woblink.com/ebook/dom-ktorego-nie-bylo-lukasz-krzyzanowski-25862u

Cena:


Sprawa Hoffmanowej

Autor: Katarzyna Zyskowska-Ignaciak

„Co stało się pod Lodową Przełęczą?” „Tajemnicza śmierć trzech osób!” „Dwie noce przy zwłokach” – takimi nagłówkami wita zakopiańskich turystów sierpniowy poranek 1933 roku.

Kilka dni wcześniej w góry wyrusza prokurator Hoffman z dwunastoletnim synem i żoną – byłą gwiazdą warszawskich kabaretów. budzącą pożądanie i zazdrość przepiękną Mirą.

Do Zakopanego wraca tylko ona. a na Lodowej Przełęczy ratownicy znajdują ciała jej męża. pasierba i młodego mężczyzny.

Opinia publiczna nie ma wątpliwości – Hoffmanowa jest winna. Ona sama jest w szoku. niczego nie pamięta. nie potrafi się bronić.

Jaką straszną tajemnicę kryją góry. a jaką sama Mira? Co się stało podczas wyprawy? Dlaczego Hoffmanowa nie zeszła po pomoc i spędziła przy zwło

:

Cena:


Wespazjan. Władcy Rzymu

Autor: Robert Fabbri

Piąty tom cyklu o Wespazjanie.

Brytania. 45 rok. W pobliżu Stonehenge druidzi chwytają w zasadzkę Sabinusa. chcąc zwabić Wespazjana. który zapewne przybędzie ratować brata – by obu rzymskich legatów złożyć w mrocznej ofierze prastarym bogom podczas letniego przesilenia. Wespazjan musi walczyć o uratowanie brata i zakończyć podbój południowego zachodu tej nawiedzonej wyspy. nim wezwanie do Rzymu wrzuci go w wir cesarskiej polityki. Trzej wyzwoleńcy Klaudiusza wciąż są wszechwładni. Kiedy wydają wyrok na cesarzową Messalinę. każdy z nich popiera inną kobietę na jej miejsce. Która z nich zatriumfuje – i jaką cenę zapłaci Wespazjan?

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9testy diagnostyczne fizjoterapia, park jurajski książka, święci grzesznicy tom 3 pdf, przekleństwa staropolskie, steinbeck myszy i ludzie, test z kordiana, wiedźmin książki pakiet, wstęp do prawoznawstwa chauvin, jo nesbo nóż mobi chomikuj, poradnik world of zombie, nikt nie widział nikt nie słyszał, danuta czelakowska metodyka edukacji polonistycznej dzieci w wieku wczesnoszkolnym pdf, kod da vinci pdf, anna tood, o szczesciu, zbigniew benedyktowicz, kurt vonegut, remigiusz mróz głosy z zaświatów, chrześcijaństwo po prostu pdf, traczyk fizjologia pdf, kamienie na szaniec online książka, oratio, mikroekonomia mankiw taylor…