DIABELSKA KORONA

DIABELSKA KORONA

Autor: James Rollins

Ziemia na terenie waszyngtońskiego parku National Mall skrywa przerażający sekret. Przed laty grupa naukowców ukryła tam pewien obiekt. Zrobili to. by uratować ludzkość. Ale to. co kiedyś pogrzebano. może zostać odkopane… Świat nie ma pojęcia. z jak wielkim zagrożeniem przyjdzie mu się zmierzyć. Agenci z Sigma Force podejmują wyzwanie. Czy tym razem śmiertelna zagadka. której korzenie sięgają założenia słynnego Instytutu Smithsona. nie będzie dla nich zbyt trudna? Jaką cenę będzie musiał zapłacić Pierce za uratowanie świata?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33


Easy Charm

Autor: Kristen Proby

Gabrielle Boudreaux – najmłodsza z rodzeństwa bogatej nowoorleańskiej rodziny Boudreaux – samotnie wychowuje synka i prowadzi pensjonat na rodzinnej plantacji pod Nowym Orleanem. Odniosła sukces. ma mnóstwo gości. a jednak w głębi serca czuje się samotna. Aż do dnia. kiedy w pensjonacie zjawia się kuzyn jej przyjaciółki – kontuzjowany. załamany i nieprzyzwoicie seksowny.
Rhys O’Shaughnessy jest najlepszym baseballistą w pierwszoligowej drużynie z Chicago. Sport to całe jego życie. Gdy doznaje poważnej kontuzji i ma w perspektywie sezon na ławce rezerwowych. szuka schronienia w Inn Boudreaux. Myśli tylko o jednym: zrobić wszystko. żeby odzyskać formę. Nie przewiduje. że ulegnie czarowi swojej oszałamiająco pięknej gospodyni. Jaką decyzję podejmie. kiedy ramię się wygoi i będzie mógł wróc

1: Autor

Cena: Autor


ISBN

9788363820831: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/wszyscy-ludzie-beda-siostrami-joanna-sokolowska-joanna-sokolowska-joanna-bednarek-siona-wilson-marina-vishmidt-145710u

Cena: Joanna Bednarek


Mroczna miłość. Mroczne światło. Tom 1

Autor: T. M. Frazier

Debiut literacki T.M. Frazier w końcu w Polsce!

Jake jest mrocznym. tajemniczym. wytatuowanym i bardzo niebezpiecznym motocyklistą. od którego ktoś taki jak 17-letnia Abby powinien trzymać się z daleka. Jednak dziewczyna wbrew pozorom nie jest taka niewinna. jak mogłoby się wydawać. a życiowe doświadczenia sprawiły. że niełatwo ją złamać.

Jake i Abby poznają się w dziwnych okolicznościach. Ona spędza noc w samochodzie swojej zmarłej babci na złomowisku. a on no cóż. robił to. co zdarzało mu się dosyć często. spędzał czas… w towarzystwie.

Oboje noszą w sercach ciemność. oboje przekonali się. że mogą liczyć tylko na siebie i oboje odkryją smak pierwszego prawdziwego uczucia. które narodzi się… w mroku.

Historia. niepokornego. niebezpiecznego zabó

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/147337/epub

1:

:

Cena:męskość nowe spojrzenie, zderzenie kultur, długi film o miłości powrót na broad peak, czarna owieczka tekst, samantha young sztuka uwodzenia pdf, tytuł powieści kena folletta, geometria klasa 4 sprawdzian pdf, grey oczami christiana audiobook za darmo, wojciech drewniak historyk, www.miau.pl, ćwiczenia gramatyka angielski, technologia postaci leku, antoni malczewski maria pdf, książki pomagające wyjść z depresji, antoni kępiński lęk…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin