ISBN

ISBN

: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/prezent-od-czasu-pdf-mateusz-jonkowski-202181u

Cena:


Geniusz z Kimberley

Autor: Jonathan Trench

Przed Jonathanem Trenchem i Patrickiem Sendersem pojawia się kolejna zagadka do rozwiązania. Wszystko zaczyna się od tajemniczego listu. Nieprzyzwoicie bogaty lord Samuel Rhodes zaprasza mężczyzn do swojej posiadłości Kimbereley Mansion. Wiadomo. że Rhodes opłaca najlepszą kancelarię adwokacką w Anglii. więc nie zależy mu na usługach Sandersa. Czyżby w grę wchodziła choroba. której leczenia podjąłby się zyskujący coraz większą sławę doktor Trench? A może lord potrzebuje śledczych? Jedno jest pewne: stawką jest jego życie. Trench i Sanders w towarzystwie suczki Tiny wyruszają w drogę…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Zbrodnia wigilijna

Autor: Heyer Georgette

Zbrodnia wigilijna autorstwa Georgette Heyer to klasyczna zagadka kryminalna.

Doskonała pozycja dla wielbicieli Zagadki w bieli J. Jeffersona Farjeona.

Nadeszła pora… na morderstwo.

Święta Bożego Narodzenia w Lexham Manor będą tego roku inne niż zwykle. a nastrój – daleki od świątecznego…

Gdy gospodarz tej pokaźnej posiadłości. zasłużenie cieszący się mianem starego sknery. Nathaniel Herriard. zostaje znaleziony martwy z nożem w plecach. na sześcioro bożonarodzeniowych gości pada podejrzenie o popełnienie zbrodni. Chociaż w tym wypadku kluczowa wydaje się delikatna kwestia dziedziczenia po zamordowanym. prawdziwą zagadkę stanowi pytanie. kto z podejrzanych mógł wejść do zamkniętego na klucz pokoju i dokonać tego potwornego zabójstwa.

Inspektora Hemingwaya ze Scotland Yardu czeka niezwykle trudne zadanie. Każdy spośród gości Lexham Manor coś przed nim ukrywa. każdy wzbudza nieufność…

„Rzadko mamy do czynienia z humorem tak doskonale splecionym z fascynującą zagadką kryminalną”.

„New York Times”

„Pisarka o wielkim poczuciu humoru i wspaniałym stylu… Jej książki czyta się jednym tchem”.

„Daily Telegraph”

„Georgette Heyer przez lata. gdy po wielokroć czytałam jej kolejne powieści. dostarczała mi mnóstwa przyjemności”.

Nora Roberts. pisarka

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Format

EPUB.MOBI: 201274

https://woblink.com/ebook/naga-narzeczona-anton-czechow-201274u

:

Cena:


Za ostatnią gwiazdą

Autor: Magdalena Kołosowska

Aby przygotować się na lepsze jutro. trzeba pożegnać się z przeszłością.

Kamila niczego nie pamięta. Tamten dzień jawi się jej jako zamazany obraz i gdyby nie przypadek. nie dowiedziałaby się. że wydarzyło się coś złego.

Na dodatek okazuje się. że sprawy mają się zupełnie inaczej. niż je dotąd widziała. Krok po kroku wszystko. co budowała z takim trudem. rozpada się jak domek z kart. Dziewczyna będzie musiała nauczyć się żyć od nowa. wybaczyć sobie i poszukać pomocy. Czy najbliżsi zdadzą trudny egzamin w chwili. gdy będzie ich najbardziej potrzebowała?

Czy Kamila wreszcie odkryje. co się znajduje za ostatnią gwiazdą i czy będzie umiała uporać się z trudną przeszłością? Jak ostatecznie ułożą się losy trzech sióstr?

Jak bardzo czekałam na ten trzeci tom! Jak byłam ciekawa. jak autorka poukłada losy sióstr!

Jakie okazało się „Lepsze jutro”. tym razem „Za ostatnią gwiazdą”?

Przeczytajcie!

Joanna Onysk

Doskonałe zwieńczenie cyklu. Autorce udało się mnie zaskoczyć. zmylić oraz zainteresować. To historia pełna emocji. smutków i radości. a przede wszystkim to opowieść o sile siostrzanej miłości. Gorąco polecam!

GrażynaWróbel

To zdecydowanie moja ulubiona cześć trylogii! Magdalena Kołosowska umiejętnie prowadzi czytelnika przez fabułę. którą wypełniają emocje. momenty zwątpienia oraz trudne decyzje. Takie historie chce się czytać! Polecam!

Hanna Smarzewska

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9piotr kościelny zwierz, historia pomocy społecznej pdf, messi biografia, coben audiobook, ken człowiek, katy evans ladies man, david weber schronienie 9 chomikuj, rufin makarewicz, polish beauty, star carrier 8, filozofia współczesna pdf, po czterdziestce, dzień m, planeta singli2, mobbing w domu, kryminalistyka książka, fallout 4 nuka world poradnik, marek krajewski dziewczyna o czterech palcach, romans historyczny pdf…