Dzieje. nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część I

Dzieje. nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część I

Autor: Bogdan Kluczyński

Autor na wstępie swego opracowania pt:. „Dzieje. nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie” część I. zawarł następujący wpis: Pracę tę dedykuję wszystkim tym. których Jezus Chrystus pociąga i porusza.

Byłbym bardzo rad. gdyby niniejsza próba przedstawienia Jego przeogromnej i niezawodnej miłości przyczyniła się do „pokrzepienia serc”.

Ponadto autor jest przekonany. że zapoznanie się z niniejszym opracowaniem może przynieść pożytek ludziom deklarującym się jako niewierzący bądź wątpiący. ale których postać Jezusa Chrystusa skłania do przemyśleń i zadumy.

Pierwsza część zawiera uwagi wprowadzające. podziękowania. szeroko

34.9: https://woblink.com/ebook/kresy-kresow-tadeusz-olszanski-153927u

Cena:


Za głosem Kristen

Autor: Lori Nelson-Spielman

Kolejna – po Liście marzeń i Słodyczy wybaczenia – wzruszająca i mądra powieść bestsellerowej autorki.

Dziewiętnastoletnia Kristen ginie w katastrofie kolejowej. Jej matka i siostra zmagają się nie tylko z bólem straty. ale także z wyrzutami sumienia. Każda z nich czuje. że gdyby tego feralnego dnia zachowała się właściwie. dziewczyna nie podróżowałaby tym pociągiem. Erika. którą dręczą też demony z dzieciństwa. rzuca się w wir wymagającej pracy. Annie zaś nie przyjmuje do wiadomości śmierci siostry. Przeprowadza prywatne śledztwo i wyrusza na jej poszukiwanie do Paryża. Nadzieję podsycają tajemnicze maile zawierające aforyzmy nieżyjącej matki Eriki. znane i cytowane tylko w kręgu najbliższej rodziny. Czy pisze je ukrywająca się gdzieś Kristen? Chociaż dowody temu przeczą. Erika i Annie bardzo pragną cudu.

I w przewrotny sposób ten cud w ich życiu się wydarza…

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Tiramisu z truskawkami

Autor: Joanna Jagiełło

Linka i Natalia rozpoczynają naukę w drugiej klasie liceum. Linka już w pierwszych dniach września odchodzi ze szkolnej gazetki. by założyć konkurencyjnego bloga. i zaczyna pracę w kawiarni. Jej związek z Adrianem kwitnie – nie mogłoby być lepiej!

Gorzej sprawy mają się u Natalii – rozwód rodziców. nowa szkoła z megawymagającymi nauczycielami i rozstanie z Marcinem sprawiają. że dziewczyna zaczyna tracić nad wszystkim kontrolę. Wszystkim. prócz swojej diety… Niewinne odchudzanie szybko zmienia się w poważną chorobę. z którą Natalia przestaje sobie radzić.

Powieść o walce z kompleksami. popadaniu w niebezpieczne skrajności i o tym. że często nie dostrzegamy tego. co jest w nas najpiękniejsze.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 22.9szklany tron 4 pdf, sekretne życie pisarzy musso, fiodor dostojewski zbrodnia i kara pdf, itstart, psychologia społeczna artykuły, bajki robotów lem, tymoteusz gurbin, dialektyka oświecenia, serce diabła meghan march pdf, opis przypadku dziecka z zespołem aspergera, zaszyj oczy wilkom, podatek od najmu 2014, gry i zabawy dla dzieci pdf, friend zoned, sopot przewodnik, bez pożegnania (harlan coben), szwaja, róża tudorów, bajki ebook…