ISBN

ISBN

9788378861393: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/moralnosc-myslenia-michal-heller-136

Cena: 39


Bad Boy’s Girl 5

Autor: Blair Holden

Tessa O’Connell jest wreszcie gotowa żyć wedle własnych zasad. Dni wątpliwości. kompleksów i poszukiwania potwierdzenia własnej wartości w oczach innych bezpowrotnie minęły. Silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej i bardziej niezależna. Tessa nie pozwoli. by coś przeszkodziło jej w osiągnięciu celu – a celem tym jest szczęśliwe życie z Cole’em.

Ale codzienność to nie bułka z masłem.

Kiedy związek na odległość staje się coraz trudniejszy. zarówno Tessa jak i Cole muszą zdecydować. czy ich kariery warte są samotnych nocy oraz coraz boleśniejszej tęsknoty. Obydwoje. gotowi oddać wszystko swojej drugiej połowie. staną do najtrudniejszego z życiowych egzaminów.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29


ZJAZD ABSOLWENTÓW

Autor: Guillaume Musso

Riwiera Francuska – zima 1992 roku.

W mroźną noc. gdy kampus liceum zostaje sparaliżowany przez burzę śnieżną. dziewiętnastoletnia Vinca Rockwell. jedna z najzdolniejszych uczennic w szkole. ucieka z nauczycielem filozofii. z którym ma potajemny romans. Dla nastoletniej dziewczyny miłość oznacza wszystko albo nic. Nikt już nigdy jej nie zobaczy.

Riwiera Francuska – wiosna 2017 roku.

Kiedyś nierozłączni Thomas i Maxime – najlepsi przyjaciele Vinki – nie kontaktowali się ze sobą od czasów szkolnych. Spotykają się dopiero na zjeździe absolwentów. Zaraz po nim jeden z budynków szkoły ma zostać wyburzony. Thomas i Maxime wiedzą. że są w nim ukryte zwłoki. I że wkrótce nic już nie stanie na przeszkodzie. by prawda wyszła na jaw.

Najpopularniejszy autor we Francji tym razem p

19.49: https://woblink.com/ebook/przygody-dobrego-wojaka-szwejka-podczas-wojny-swiatowej-jaroslav-hasek-pawel-hulka-laskowski-186114u

Cena:


Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

Autor: Kyle Gray

Cały wszechświat jest zbudowany z energii. Jest ona całkowicie neutralna. lecz reaguje na nasze emocje i działania. Dzięki tej książce będziesz w stanie świadomie kreować wasze interakcje. Pomoże Ci w tym najbardziej rozchwytywany ekspert od aniołów w Wielkiej Brytanii. który odsłania 111 podstawowych ćwiczeń. które sam stosuje w celu rozwoju swoich duchowych umiejętności. Teraz i Ty będziesz wprowadzać energię na wyższy poziom. Zaufasz własnemu wewnętrznemu przewodnictwu i zaczniesz bez skrępowania wyrażać wszystkie aspekty siebie. Nauczysz się równoważyć dawanie i branie. a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia. jakie sobie wymarzyłeś. Wskutek tego codziennie będziesz doświadczać więcej radości. miłości i cudów. Od energii do materii.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 24.99mistrz i małgorzata audiobook, czarna bandera, wyżej niż kondory, joanna balicka, agnieszka z królowych życia, jestem dzieckiem książek, śpiew bezimiennych dusz, papierowy łabędź, logistyka w przedsiębiorstwie, demokracja wyborcza, ewangelia według jezusa chrystusa, szatur jaworska, stramer łoziński, ebooki torrent, pierwsza podróż dookoła świata…