Pieśń odkupienia

Pieśń odkupienia

Autor: Austin Lynn

Przyjmując Boże Prawo. król Hiskiasz zapewnił swojemu krajowi pomyślność. Jednak realizowanie woli Jahwe nie jest proste. Wymaga podejmowania niepopularnych decyzji. tak w wymiarze życia osobistego. jak i polityki. Główny wróg judzkiego państwa żąda hołdu i daniny. Król znajduje się w bardzo niebezpiecznej sytuacji…

Juerusza. młoda Żydówka wywieziona przez Asyryjczyków w dalekie kraje. na własne oczy widzi. do czego przerażający przeciwnik jest zdolny. Potężne wojsko podąża przez północne prowincje. pozostawiając za sobą śmierć i zniszczenie. Jerusza ucieka. Jej desperacka wola przetrwania może wpłynąć na ocalenie całej Jerozolimy. Asyryjskie armie już maszerują. zbliżając się do serca Judy. Hiskiasz staje przed ostateczną próbą wiary w Przedwiecznego.

Pieśń odkupienia jest d

40: https://woblink.com/ebook/moje-litery-pisze-na-a-podrecznik-dla-dzieci-w-wieku-wczesnoszkolnym-wyd-ii-poprawione-magdalena-szelc-mays-szelc-mays-205262u

Cena:


Tao – jego miejsce w XXI wieku

Autor: Radosław Gawlik

Krótka publikacja. koncentruje się na zestawieniu świata wierzeń Dalekiego Wschodu z fizyką cząstek elementarnych. Być może nauki ścisłe wcale nie są aż tak mocno oparte o namacalne fakty?

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Pisma wybrane. tom 1–3 (Stanisław Stomma)

Autor: Stomma Stanisław

„Stanisław Stomma to nie tylko polityk. jeden z najwybitniejszych przedstawicieli środowiska polskich intelektualistów katolickich. ale także bardzo aktywny publicysta. który zadebiutował już w 1931 r. na łamach wileńskiego „Słowa” i tworzył do początku XXI w. Jego publicystyka ma charakter ponadczasowy; bazując na historii Polski i uniwersalnych wartościach. jest użyteczna zarówno dla teoretyków polityki. jak i dla jej praktyków. również dla wszystkich zainteresowanych wyborami ideowymi katolików świeckich nie tylko ubiegłego stulecia. To też własne drogi myśli politycznej. oryginalne poglądy i idee. a przede wszystkim realizm polityczny. Kierując się swoją wiedzą i wyznawanymi wartościami. poszukiwał zawsze „mądrości etapu”.

Z dzisiejszej perspekty

37: https://woblink.com/ebook/skradzione-zycie-sabiny-spielrein-gelly-violaine-anna-parzymies-205650u

Cena:


Format

PDF: 207981

https://woblink.com/ebook/zarys-historii-uniwersytetu-lodzkiego-1945-2020-wieslaw-pus-207981u

:

Cena:


Przeciw naturze

Autor: Beatrice Mautino

Nareszcie głos rozsądku i solidna porcja wiedzy w dyskusji o zdrowym odżywianiu!

Praktyczny i niezbędny przewodnik po tym. co „organiczne”. „tradycyjne”. „wolne od” i…

Naturalne odżywianie to cel prawdziwego wyścigu. w którym od lat biorą udział dietetycy. celebryci. media i my sami. Jednak nasze poglądy w tej kwestii wcale nie są ugruntowane. Niepokojeni i zdezorientowani coraz to nowymi alarmami pojawiającymi się w mediach na temat szkodliwości kolejnych składników. utwierdziliśmy się w przekonaniu. że manipulowanie żywnością to największe zło. zapominając. rośliny ulepszamy od początków rolnictwa.

Na czym opieramy pewność. że pomarańczowy to naturalny kolor marchewki? Albo ryż. po który sięgamy w sklepie. jest naprawdę ekologiczny? Czy istnieje coś takiego jak nadwrażliwość na gluten?

Aby sprawdzić jakość oraz pochodzenie tego. co trafia na nasz talerz. i rozwiać liczne wątpliwości autorzy włoscy naukowcy: chemik i biotechnolożka znana z bestsellerowego poradnika Bez parabenów. Jak bronić się przed kosmetycznymi oszustwami i mądrze dbać o urodę – opisująhistorię pokarmów. analizują dowody zgromadzone przez badaczy i wsłuchują się w prastarą mądrość rolników. Dzięki ich pełnemu pasji spojrzeniu oraz rzetelnym objaśnieniom możemy wreszcie dokonać świadomego wyboru jako konsumenci. bez obaw. że działamy przeciw naturze.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32.9inicjały średniowieczne, wypracowanie z pana tadeusza, jan grabowski czarna owieczka, burrows annie, urodzeni biegacze, boże igrzysko audiobook, wydalenie ze stanu duchownego, bezrożec, joseph campbell bohater o tysiącu twarzy, imperium osmańskie 1914, maria ptak, stanisław rospond, godfried danneels, waldemar nawrocki, ebooki pdf, już mnie nie oszukasz pdf, piotr gajdziński, świadomą drogą przez depresję. wolność od chronicznego cierpienia, chłopiec w pasiastej piżamie…