NIEWINNY CZŁOWIEK

NIEWINNY CZŁOWIEK

Autor: John Grisham

Przerażające. zważywszy że chodzi o oskarżonego. któremu grozi kara śmierci. Dla ludzi wierzących w zasadę domniemania niewinności to zbyt przerażające. by mogło być prawdziwe.

A jednak ta historia zdarzyła się naprawdę!

Ron Williamson miał być dumą swojej rodzinnej miejscowości….

Utalentowanemu chłopakowi udaje się to. o czym marzą wszyscy jego koledzy z niewielkiego miasta w Oklahomie – dostaje się do zawodowej ligi baseballowej. Niestety to. co w powszechnej opinii uchodzi za największe osiągnięcie w tej dziedzinie. dla Rona okazuje się początkiem końca. Alkohol. narkotyki. niewłaściwe kobiety. wybuchy niekontrolowanej agresji i wreszcie głęboka depresja czynią z niego idealnego podejrzanego. kiedy w spokojnym dotąd miasteczku dochodzi do brutalnego gwałtu i morderstwa.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9


Pamięć nieulotna

Autor: Edward Snowden

Książka. na którą czekało wielu.

Prawda o Edwardzie Snowdenie i kulisach jego dramatycznej decyzji.

Prawda o masowej inwigilacji. o tym. że z internetowych konsumentów staliśmy się internetowym towarem. a instytucje rządowe bez żadnej kontroli mogą czytać w naszych urządzeniach jak w otwartej księdze.

Snowden. CIA. NSA.

Od zafascynowanego technologią chłopca po amerykańskiego cyberszpiega.

Od szczęśliwego dzieciństwa po skomplikowaną dorosłość i czyn. który wstrząsnął światem.

To trzeba przeczytać.

***

W 2013 roku 29-letni wówczas Edward Snowden – były agent Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) i pracownik kontraktowy Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) – zaszokował świat. odchodząc z amer

:

Cena:


ISBN

9788380759756: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/najmilszy-prezent-agnieszka-krawczyk-174772u

Cena:mistrz i malgorzata audiobook, wyrażenia przyimkowe angielski, microsoft excel 2016, wir na linii ognia, algebra z geometrią, mit urody, na szczycie nieczysta gra pdf, paulina świst sitwa chomikuj, marcin wyrwał, skazani na sukces, bumerang chwyty, gra o tron audiobook download, biologia campbella, ksiązki mobi, medaliony zofia nałkowska streszczenie, pielęgniarstwo ćwiczenia ciechaniewicz, phenomenal x…