Energia do sześcianu. Dziewięć kwantowych eksperymentów. które zamanifestują cuda w Twoim życiu

Energia do sześcianu. Dziewięć kwantowych eksperymentów. które zamanifestują cuda w Twoim życiu

Autor: Grout Pam

Bestsellerowa autorka New York Timesa prezentuje niepodważalne dowody na fantastyczne możliwości pola kwantowego w kwestii urzeczywistniania myśli. Poznaj dziewięć eksperymentów udowadniających przewagę umysłu nad materią. Dzięki nim powitasz wszystkie doświadczenia z radością i otworzysz się na nieograniczone szczęście. Przetestujesz moc konkretnych słów. które pozwalają doświadczać przełomowych zmian w świadomości i urzeczywistnianiu marzeń. Poznasz również sposób na wyłamanie się z nieskończonego kręgu medialnych negatywów i połączenie z naturalnymi rytmami świata. bez których niemożliwe jest doświadczenie dostatku. Wszechświat tylko czeka. żebyś zaczął wykorzystywać energię. która od zawsze była dostęp

Wydawnictwo: Sic!

Cena: 34


Dusza człowieka w socjalizmie

Autor: Oscar Wilde

Głośny esej polityczny. w którym Wilde rysuje wizję nowego ustroju opartego na wolności. humanizmie i sztuce. Autor kwestionuje wszelkie formy politycznego. społecznego i ekonomicznego przymusu wobec jednostki. podkreśla potencjał drzemiący w każdym z nas. nawołuje do życia autentycznego i godnego – a takie najpełniej może się realizować w obszarze kreacji artystycznej. Odżegnuje się od schlebiania masowym gustom i broni indywidualizmu. „Czy to utopijne? – pyta. I odpowiada: – Nie warto nawet spojrzeć na taką mapę świata. która nie zawiera Utopii’.

Esej w nowym przekładzie Jacka Dehnela został opatrzony posłowiem dr Cezarego Błaszczyka. który pozwala umieścić tekst w szerszym kontekście historii doktryn politycznych i ukazuje Wilde’a jako pisarza politycznego. anarchistę i jednego z ojców studenckiej rewolty maja’68.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 25


Na lodzie

Autor: Małgorzata Falkowska

Uczestnictwo w olimpiadzie to cel każdego sportowca. Dla Leny. łyżwiarki figurowej. kwalifikacja na igrzyska w Pjongcznagu to efekt ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń. Gdy niefortunny wypadek zaprzepaszcza jej szansę na udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. dziewczyna się załamuje. Bliscy. martwiąc się o nią. zapisują łyżwiarkę na terapię do Krzyśka Łukaszewskiego. który jak nikt inny wie. co znaczy stracić wszystko. o czym się marzyło.

Czy Luki pomoże Lenie na nowo uwierzyć w siebie? A może to ona okaże się jego lekiem w walce z demonami przeszłości i ciężką chorobą.

Wydawnictwo: Inanna

Cena: 29.99


Straceńcy

Autor: Bogusław Wołoszański

Jest to historia kilkudziesięcioosobowych jednostek. które atakowały wielokrotnie liczniejszego wroga. na jego terenie. dobrze przygotowanego do obrony.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wołoszański

Cena: 39


Czas odnaleziony

Autor: Marcel Proust

Czas odnaleziony to ostatni. siódmy tom quasi-autobiograficznego cyklu Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu. a jednocześnie klamra spinająca wszystkie poprzednie tomy: W stronę Swanna. W cieniu zakwitających dziewcząt. Strona Guermantes. Sodoma o Gomora. Uwięziona. Nie ma Albertyny. 

Na szczęście Autor mylił się przepowiadając śmierć swoich książek po stu latach (cytat poniżej). To prawda. że niewiele utworów potrafi przetrwać próbę czasu. W poszukiwaniu straconego czasu jest niezwykłym wyjątkiem.

 

Bez wątpienia moje książki umrą pewnego dnia. podobne w tym do mej cielesnej powłoki. Śmierć trzeba przyjmować z rezygnacją. Musimy zgodzić się. że przestaniemy istnieć za dziesięć lat. a nasze książki za sto. Życie wieczne nie jest dane ani l

35.9: https://woblink.com/ebook/smierc-frajerom-tajemnica-skarbu-ala-capone-grzegorz-kalinowski-25962u

Cena:katarzyna kobylarczyk, niezwykły talent, nowak dzieje polski, cukierku ty łobuzie cała książka pdf, kwantowe techniki uzdrawiania, gotowanie na parze przepisy pdf, iluzjonista książka, szczepionki nie daj się zwariować, niewyjaśnione fakty ii wojny światowej, budowa koparki jednonaczyniowej, assassin’s creed origins dzieci ulicy, książka pacjentka, tara pammi, rebecca makkai, cień śmierci, ambitne książki warte przeczytania, ubik dick, e-booki, colleen hoover wszystkie nasze obietnice, ja hipis narkoman od fascynacji do degrengolady, chłopcy z placu broni audiobook pobierz, marshall rosenberg pdf…