Biografia duchowa i antropologia chrześcijańska metropolity Antoniego Blooma (1914-2003)

Biografia duchowa i antropologia chrześcijańska metropolity Antoniego Blooma (1914-2003)

Autor: Aleksy Kucy

W swojej monografii Biografia duchowa i antropologia chrześcijańska metropolity Antoniego Blooma (1914-2003) autor prezentuje postać pierwszego zwierzchnika rosyjskiego prawosławia na terenie Wielkiej Brytanii. Książka jest nie tylko opisem życia i poglądów metropolity Antoniego. lecz także niezwykle ciekawą refleksją na temat losów współczesnego prawosławia i jego konfrontacji z nowożytnością i kulturą Zachodu. To bardzo ciekawe dzieło. które wykracza poza samą biografię prawosławnego hierarchy. ukazując tło historyczne opisywanych wydarzeń i odkrywając nową perspektywę interpretacyjną jego myśli._x000D_ Z recenzji prof. dr hab. Urszuli Pawluczuk_x000D_ (Uniwersytet w Białymstoku)

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzki

Cena: 22.45


CO POWIESZ NA SPOTKANIE?

Autor: Rachel Winters

Napisać komedię romantyczną w dzisiejszym świecie to prawdziwe wyzwanie!

Bo przecież wszystkie romantyczne historie wymyślono w latach 90…

I czy dzisiaj ktoś jeszcze potrzebuje się wzruszać…?

Evie jest przekonana. że tak! Ezra jest przekonany. że nie.

I mają problem. bo on musi napisać scenariusz komedii romantycznej. chociaż bardzo tego nie chce. A jej przyszłość zależy od tego. czy jemu się uda.

Evie nie zamierza siedzieć z założonymi rękami i czekać. aż Ezra prześle jej szefowi gotowy tekst. O nie – to mogłoby się nigdy nie wydarzyć. Zamiast tego proponuje układ – ona będzie mu dostarczać zabawnych inspiracji i udowodni. że w prawdziwym życiu można zakochać się jak w filmie. a on będzie pisał.

I choć Evie nie wierzy w „długo i szczęśliwie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6jezus z nazaretu benedykt xvi pdf, frel, noc kupały pdf, darmowe ebooki do pobrania, konrad piskała, aneta mościcka, finanse przedsiębiorstw książka, behawiorysta książka, chirurgia repetytorium, kastor miłoszewski, kochaj regina brett, chlopak ktory o mnie walczyl pdf, korwin piotrowska książka, biblioteka pdf, mroz oskarzenie, jakub kuza, rutkowski książka, bartosz kuszyk doradca premiera, julia fiedorczuk pod słońcem…