ISBN

ISBN

9788726209679: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/feminista-opowiadanie-erotyczne-skov-sarah-198748u

Cena:


Ocean

Autor: Wacław Sieroszewski

Drugi tom historii Maurycego Beniowskiego. opartej na prawdziwych wydarzeniach. Bohatera dylogii Sieroszewskiego poznajemy w powieści „Beniowski’. Jest nim żołnierz uczestniczący w Konferedacji Barskiej. który jako rosyjski jeniec trafił na Kamczatkę. Tam stanął na czele grupy zesłańców. którzy przejęli statek wroga i wyruszyli w podróż do Chin. To właśnie rejs przez ocean jest głównym tematem drugiej części opowieści. Pełna niebezpieczeństw podróż wyzwala w jej uczestnikach pierwotne instynkty.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Kłopotliwe pytania

Autor: Emma Popik

Przeszłość została zapomniana. Liczy się tylko teraźniejszość i przyszłość. Tak jest dobrze i pięknie. Nie trzeba się martwić tym. co było. Nie istnieją niepokój i niebezpieczeństwo. W idealnie zaprogramowanym świecie nikt nie pyta o przyczyny i skutki. Jest jak jest. Tylko dzieci wyłamują się ze schematu dorosłych. Nieustannie zadają pytania. Do czego doprowadzi ich ciekawość? Czy są w stanie zburzyć dotychczasowy porządek?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Jak tęcza

Autor: Gabriela Zapolska

Główna bohaterka powieści Helena pragnie miłości mieniącej się milionem barw. jak tytułowa tęcza. Pisze listy z młodym urzędnikiem-artystą. Weryhą. Fabuła powieści zanurzona jest w parapsychologii. Helena przeżywa stany mediumistyczne i rozdwojenie jaźni.

Gabriela Zapolska na kartach powieści szuka odpowiedzi na pytanie. kim jest artysta? Jaka jest jego rola w świecie? Czy aby móc nazwać się artystą potrzebne są osiągnięcia. szczególne predyspozycje. a może wystarczy odpowiednia wrażliwość?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99ustawa o samorządzie gminnym komentarz pdf, buszujący w zbożu mobi, bajki aleksandra fredry, wojciech haman, powieść balzaka z cyklu komedia ludzka, puzyńska pokrzyk, łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, moje życie jest, jacek wrona komisarz, stygmatyczka z syrii, egzamin gimnazjalny matematyka zadania powtórzeniowe pdf, jacek pałka, fnaf kolorowanka, zaczarowana zagroda pdf, self reg pdf, człowiek z wysokiego zamku pdf, rasputin douglas smith…