Oswoić raka. Inspirujące historie i przewodnik po emocjach

Oswoić raka. Inspirujące historie i przewodnik po emocjach

Autor: Witkowicz-Matolicz A.

Rak to nie wyrok!

To choroba. którą się po prostu leczy

 

Ola już żegnała się z najbliższymi i uprzątnęła swoje rzeczy. dziś wspólnie z mężem się z tego śmieją.

Ela panicznie bała się chemii – dziś wie. że tylko dzięki niej żyje i ma się dobrze.

Robert z determinacją rozprawił się z chorobą. Dziś namawia mężczyzn do regularnych badań.

 

Nie potrafimy rozmawiać o raku. Dotychczas nikt nie powiedział nam jak to robić. Zamiatamy temat pod dywan. Słysząc diagnozę swoją. kogoś bliskiego czy koleżanki z pracy nie wiemy. jak się zachować. Co mówić? Udawać. że nic się nie dzieje czy zapewniać. że „wszystko będzie dobrze”?

Rak to temat tabu. A przecie

37.99: https://woblink.com/ebook/co-powiesz-na-spotkanie-magdalena-slysz-rachel-winters-196521u

Cena:


Ktoś jest w twoim domu

Autor: Stephanie Perkins

Minął prawie rok. odkąd Makani Young zamieszkała w domu babci w samym środku kukurydzianej Nebraski. lecz dziewczyna wciąż jeszcze przyzwyczaja się do nowych śródlądowych warunków. I ciągle prześladuje ją przeszłość z czasów życia na Hawajach…

Nagle wokół niej zaczynają ginąć uczniowie z jej liceum. Osborne High – jedno po drugim. w serii okrutnych morderstw. z których każde ma coraz bardziej makabryczny charakter od poprzedniego. Do tego nieuchwytny zabójca wydaje się wiedzieć o ofiarach znacznie więcej. niż reszta mieszkańców. Przerażenie w miasteczku rośnie. a polowanie na mordercę nie odnosi zamierzonego skutku – wręcz przeciwnie. zwiększa jego pewność siebie.

Natomiast Makani musi stawić czoło własnym mrocznym sekretom…

Horror jest bliżej niż sądzisz…

„Najlepszy thriller sezonu…. Fani gatunku poczują się jak w domu dzięki tej książce. w której można poczuć atmosferę współczesnych filmowych slasherów. takich jak: Krzyk czy Koszmar minionego lata i w której znajdziemy charyzmatyczne postaci i emocje typowe dla współczesnych Young Adults ”.

MASHABLE

Ktoś jest w twoim domu to wstrząsająca i niesamowicie wciągająca lektura z wybitną galerią postaci. cudownie przerażającą scenerią i absolutnie bezlitosną liczbą trupów. Ten slasher znakomicie napisany przez jedną z najlepszych współczesnych amerykańskich pisarek z gatunku Young Adults najlepiej czytać w nocy z dużą miską popcornu na kolanach”.

COURTNEY SUMMERS. autorka bestsellera Sadie

„Perkins uspokaja czytelników żyjących w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa. a potem wbija i przekręca nóż. A gdy trup ściele się gęsto. czytelnik zaczyna się zastanawiać nad motywami zabójcy i zadaje sobie pytanie. gdzie to wszystko się skończy”.

PUBLISHERS WEEKLY

„Zanim zaczniecie czytać tę jeżącą włos na głowie opowieść. włączcie w domu wszystkie światła!”.

SEVENTEEN

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Ostatnia Imperoks

Autor: John Scalzi

Trzeci. finalny tom gwiezdnej sagi w konwencji space opery!

Ludzkość traci dostęp do Nurtu. Systemy gwiezdne. a wraz z nimi miliardy ludzi zostają odcięte od cywilizacji. To było do przewidzenia. ale wciąż są tacy. którzy nie przyjmują tego do wiadomości i próbują żerować na upadającym imperium.

Imperoks Grayland II w końcu odzyskała kontrolę i udało jej się uwolnić od wpływów osób zaprzeczających temu. co nadchodzi. Tyle że uzyskany nadzór może być bardzo kruchy. Grayland próbuje ocalić swoich ludzi przed niszczącą izolacją. jednak wciąż czyhają na nią wrogowie. którzy za wszelką cenę chcą ją zrzucić z tronu.

Teraz ona i jej mała grupka sojuszników muszą nie tylko chronić ludzkość. ale również walczyć o własne życie.

Czy Grayland uratuje wszystkic

33: https://woblink.com/ebook/wham-george-i-ja-ewa-borowka-andrew-ridgeley-201249u

Cena:


Pontyfikat na czasy zamętu. Jan Paweł II wobec wyzwań Kościoła i świata

Autor: Maciej Zięba

Moim celem jest ukazanie aktualności przesłania Jana Pawła II. by dopomóc w rozumieniu chrześcijańskiego powołania. Kościoła i świata. Ale aby to uczynić. trzeba też zrozumieć jego pontyfikat. I o tym jest ta książka. Nie unikam zarzutów stawianych Papieżowi. związanych z tematyką gender. wadliwych nominacji czy pedofilii. jednak koncentruję się na priorytetach i tym. co ukształtowało Jana Pawła II. Dlatego wiele jest na tych stronach o Polsce. (fragment Wstępu)

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 38.99


Jomswiking. Winlandia

Autor: Bjørn Andreas Bull-Hansen

Torstein Szkutnik. syn Tormoda. przebył daleką drogę. Gdy jako dwunastolatek wyruszał. by odnaleźć brata. był jedynie niewolnikiem. Po ośmiu latach tułaczki i walki o przetrwanie został hovdingiem. przywódcą grupy wojowników z Jomsborga. Jednak ani jemu. ani towarzyszącym mu jomswikingom nie dane było zaznać spokoju. Ich wędrówka dopiero się zaczynała.

Po bitwie pod Svolder Torstein wraz ze swoimi wojownikami musi umykać przed gniewem ludzi Olafa Tryggvasona. Zdeterminowani. by zachować wolność i niezależność. jomswikingowie decydują się na przeprawę przez ocean. W niemal mitycznej Winlandii rosnąć mają lasy modrzewiowe. Zbudowane z ich drewna statki pozwoliłyby Torsteinowi zapewnić przyszłość swojej rodzinie i ludziom. którzy mu zaufali. Żaden z zaprawionych w bojach jomswikingów nie spodziewa się jednak. z kim przyjdzie im się zmierzyć w odległych krainach na zachód od Islandii.

Jomswiking. Winlandia daje czytelnikom wyjątkowy wgląd w życie pierwszych osadników Ameryki Północnej i konfliktów. które powstały z potężnymi rdzennymi mieszkańcami tego obszaru.

Książka w sam raz dla fanów serialu Wikingowie i nordyckich opowieści.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99


Dragon’s Lair

Autor: Chantal Fernando

Pierwszy tom bestsellerowej serii z seksownymi bikerami z klubu motocyklowego Wind Dragons!

Faye zna Deksa od najmłodszych lat. Był jej sąsiadem i troszczył się o nią bardziej niż oziębli rodzice. którzy mieli same wymagania i nie potrafili dać córce odrobiny miłości. Dziewczyna już wtedy podkochiwała się w Deksie. jednak ostatecznie związała się z jego bratem Erikiem.

Minęły lata. Faye jako studentka prawa bardzo dużo czasu poświęca nauce. Gdy pewnego dnia przypadkowo nakrywa swojego chłopaka na zdradzie. okazuje się. że jej związek był tylko złudzeniem. Zdesperowana i zraniona jedzie do baru. w którym spotykają się niebezpieczni i nieobliczalni motocykliści. I tam pierwszy raz od dawna widzi Deksa.

Dex nie przypomina już mężczyzny z jej nastoletnich lat. Teraz jest wiceprezydentem klubu motocyklowego z wytatuowanym na plecach wielkim smokiem.

Faye ulega ukrytym pragnieniom i spędza z Deksem noc.

Od tej pory jej życie całkowicie się zmieni.

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 29.99


ISBN

9788382152418: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/co-powiesz-na-spotkanie-magdalena-slysz-rachel-winters-196521u

Cena:50 twarzy greya cała książka online za darmo, kondracki geografia regionalna polski pdf, ten dzień blanka lipińska pdf pobierz, klasa pani czajki, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi cała książka, błysk psychologia, jasnowidz aron, ćwiczenia gramatyka angielski, advanced vocabulary, dobry romans erotyk książka, to, co zostawiła, percepcja a recepcja, bryndal rafał, peter von danzig, kolejne 365 dni recenzja, niemiecki cwiczenia do druku, sławomir mrożek artysta pdf…