Zdobycie bieguna południowego

Zdobycie bieguna południowego

Autor: Roald Amundsen

Dramatyczna relacja z wyprawy i zdobycia bieguna południowego. Tagi: po polsku. polskie. wyprawa. odkrycia. dokument. literatura faktu.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


https://woblink.com/product-publication/download/135844/epub

1:

:

Cena:


The Perfect Game. Tom 1. Rozgrywka

Autor: J Sterling

On jest rozgrywką. w którą ona jeszcze nie grała.

Kiedy Cassie poznaje w college’u Jacka. postanawia omijać go szerokim łukiem. Gwiazdor drużyny baseballowej uosabia wszystko. czego dziewczyna nie znosi w facetach – jest przystojny. uwodzicielski. pewny siebie. ma wielkie ego i… zabójczo piękne oczy. Sprawy się komplikują. kiedy Jack zaczyna zwracać na Cassie szczególną uwagę. Co tak naprawdę kryje się za jego zainteresowaniem? Czy ma ono jakiś związek z przeszłością dziewczyny? Ile można poświęcić. aby być z ukochaną osobą?

Zapnij pasy! Przejażdżka z The Perfect Game. Rozgrywka sprawi. że serce nieraz zabije ci szybciej. Czasem życie to prawdziwy rollercoaster.

***

The Perfect Game #1. Rozgrywka porwie cię i nie wypuści przez najbliższych parę godzin! Niesa

29.9: https://woblink.com/ebook/scigana-lisa-harris-153751u

Cena:


Alienista

Autor: Caleb Carr

Nowoczesny kryminał w historycznych dekoracjach. Zawojował czytelników na całym świecie! Na Netflixie serial nakręcony dla TNT na jego podstawie.

W rolach głównych: Daniel Brühl. Luke Evans i Dakota Fanning!

Światowy bestseller!

Nowy Jork. 1896 rok. Miastem wstrząsają makabryczne zabójstwa chłopców-prostytutek. Skorumpowani policjanci prowadzą oficjalne śledztwo. ale niezależnie od nich działa tajna grupa powołana przez Theodore’a Roosevelta. późniejszego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Najważniejszy w tej grupie jest tytułowy alienista – dziś powiedzielibyśmy psychopatolog – Laszlo Kreizler. który wykorzystuje całą swą wiedzę. by stworzyć profil psychologiczny mordercy i w ten sposób wpaść na jego trop. Wraz z dziennikarzem Johnem Schuylerem Moore’em i Sarą Howard. pierwszą kobietą zatrudnioną przez nowojorską policję. działa w nowatorski dla kryminalistyki sposób. by złapać zabójcę. nim znów dokona zbrodni.

Alienista – napisany zarówno w duchu klasycznych kryminałów. jak Milczenie owiec – znakomicie łączy elementy powieści historycznej. psychologicznej i thrillera. dając przy tym niesamowity obraz Nowego Jorku w epoce wielkich przemian.

Caleb Carr oprócz bestsellerowego Alienisty napisał również Anioła ciemności i Miasteczko Surrender – obie powieści nawiązują do wątków podjętych w Alieniście.

Pierwszorzędna opowieść o zbrodni i karze. – „Entertainment Weekly’

Caleb Carr zabiera nas w czasy. kiedy dopiero rodziło się nowoczesne dochodzenie kryminalne i dziennikarstwo śledcze. -„The Detroit News”

Wciągająca. ponura. doskonale oddająca realia opowieść. -„USA Today”

Ekscytujący. napisany w świetnym tempie i naprawdę inteligentny thriller. -„Los Angeles Times”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


Nowe niebo

Autor: Hanna Cygler

Takiej powieści w polskiej prozie jeszcze nie było!

Stany Zjednoczone przełomu XIX i XX wieku. ludzie śniący amerykański sen i emigranci z Kaszub.

Matylda Halman stawia wszystko na jedną kartę i wraz z osieroconymi przez brata dziećmi emigruje za ocean. Trafia do Winony w Ameryce. gdzie już wcześniej osiedliło się wielu Kaszubów. Zderzenie z nową rzeczywistością jest twarde. Los nie oszczędza rodziny Halmanów. jednak ani Matylda. ani jej podopieczni się nie poddają. Walczą o lepsze życie. choć jego ścieżki są kręte i pełne wybojów. Najtrudniejszą wybiera Felicja. ulubienica Matyldy. która chce być sobą. A to kosztuje…

Czy bohaterowie odnajdą się w nowym świecie? Czy otworzy się przed nimi nowe niebo?

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 4.99


Jej wszystkie bale

Autor: Julia Quinn

Wszystko zmienia się. gdy płomiennoruda Amerykanka rzuca się pod koła powozu. by uratować jego siostrzeńca. Alexander nigdy jeszcze nie spotkał takiej kobiety: odważnej i pełnej temperamentu. stanowczej i słodkiej zarazem. Ale piękna nieznajoma jest służącą. a zatem kimś zupełnie nieodpowiednim dla wysoko urodzonego arystokraty…
Chyba że okazałoby się. że wcale nie jest tym. kim się wydaje… Lecz dlaczego udaje kogoś. kim nie jest?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8kongres futurologiczny pdf, oblicza epok, stanisław kot historia wychowania pdf, protokół dyplomatyczny książka, z polotem, radium girls, magiczne drzewo tom 2, namysłowska psychiatria dzieci i młodzieży, dary anioła tom 6, joshua film streszczenie, roślinny lunchbox, sprawa honoru, mh370 teorie, doktor dolittle i jego zwierzęta pdf do pobrania za darmo, arthas przebudzenie króla lisza, milionowy owoc, christopher vogler, przystosowanie społeczne, marzycielka michalak pdf, krzysztof siwczyk dokąd bądź, lampiony lubimy czytać…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin