Wstań! Albo będziesz święty. albo będziesz nikim

Wstań! Albo będziesz święty. albo będziesz nikim

Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz

Myślisz. że bycie świętym nie jest trendy. bo świętość to przecież jedynie nuda i klepanie w kółko różańców? Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Świętość to szalona gorliwość w wybieraniu najlepszego życia! To bezczelne stawanie w ostrym świetle. zamiast ciągłego chowania się w półmroku. To odwaga. której Ci przecież nie brakuje.

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz mówi o radzeniu sobie z kryzysami. powstawaniu z upadków i słabości na Twojej drodze do świętości. która jest już naprawdę na wyciągnięcie ręki. Wstań i wyrusz razem z nim. bądź radykalny! Chciej być święty. by żyć na 100%!

Wydawnictwo: Znak

Cena: 17.99


ISBN

9788381252928: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/sekret-listu-lucinda-riley-125232u

Cena:


Stoicyzm uliczny. Jak oswajać trudne sytuacje

Autor: Marcin Fabjański

MYŚL JAK STOICY – OSWÓJ WŁASNE MYŚLI I PRZESTAŃ SIĘ BAĆ

Budzisz się w środku nocy. Problemy w pracy. W domu awantura. I ten ból głowy. już trzeci raz w tym tygodniu – a jeśli to rak? Myśli zaczynają galopować. Wiesz. że do rana nie uśniesz. Chyba że… zrozumiesz. że możesz to powstrzymać!

Jak właściwie spojrzeć na rzeczy i złapać dystans?

JUŻ DZIŚ WPROWADŹ STRATEGIĘ STOIKÓW. NAJSKUTECZNIEJSZYCH LEKARZY LUDZKICH DUSZ!

Seneka. Marek Aureliusz i Epiktet udowadniają. że recepta na stoicki spokój jest zaskakująco prosta. W stresujących sytuacjach – od stłuczki na parkingu przez bolesny zabieg dentystyczny po rozmowę z szefem – naucz się myśleć jak stoik i zobacz. że stoicyzm to nie tylko filozoficzna teoria

:

Cena:przykładowy wzór odwołania od wyników rekrutacji do liceum, max blecher, rosyjski słownictwo, slepnac od swiatel peb, prostytutki, siła woli baumeister, rzeczpospolita zwycięska alternatywna historia polski, elementarne zagadnienia ekonomii milewski pdf, infj cechy, woblink com, głowa na tranzystorach, piąty żywioł, glebia challengera, doktryna szoku pdf, aleatha romig konsekwencje, bogate dzieci…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin