Dlaczego piloci kamikadze zakładali hełmy?. Czyli ekonomia bez tajemnic

Dlaczego piloci kamikadze zakładali hełmy?. Czyli ekonomia bez tajemnic

Autor: Robert H. Frank

PrzEKONaj się cO decyduje zaMIAst Ciebie. Codzienne absurdy okiem profesora ekonomii z Uniwersytetu Cornella i jego studentów.

Dlaczego mleko sprzedawane jest w sześciennych opakowaniach. a coca-cola w cylindrycznych? Co sprawia. że czarne laptopy Apple są droższe niż białe. a modelki zarabiają o wiele więcej niż modele? Czemu służą zamki w drzwiach sklepów czynnych przez całą dobę? Dlaczego guziki w ubraniach męskich są po prawej. a w kobiecych po lewej stronie?

Życie pełne jest zagadek. nie zawsze przez nas uświadamianych. Znany profesor ekonomii prestiżowego amerykańskiego uniwersytetu oraz jego studenci udowadniają. że wystarczy znać tylko kilka prawideł ekonomicznych. aby zrozumieć setki absurdów. z którymi stykamy się na co dzień. Oto najlepszy kurs ekonomii dla żółtodziobów. Na wesoło i z biglem!

Robert H. Frank – profesor ekonomii na Cornell University. Felietonista „The New York Times”. Autor wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 28


Tarot bez tajemnic

Autor: Beata Matuszewska

Tarot – pamiątka pozostawiona przez cywilizację Atlantów. dzieło szatana. czy dar od Boga?Odczytywanie przyszłości. szukanie odpowiedzi na pytania o sens istnienia – możesz go pytać o wszystko. Dzięki szczegółowej interpretacji wszystkich kart Arkan Wielkich i Małych oraz rozkładom możesz wejść w krainę pełną alegorii i nietradycyjnego rozumienia świata. Porzuć uprzedzenia i mity. poznaj fakty i bogatą historię karta staną się one Twoim partnerem. przewodnikiem i przyjacielem. Dowiedz się. jaką historię dla Ciebie opowie 78 mądrych kart. 

Beata Matuszewska – sopocka tarocistka i astrolog. pisarka. poetka. felietonistka. Od dwudziestu lat zajmuje się leczeniem ciała i ducha metodami niekonwencjonalnymi. Nie przypomina stereotypowej wróżki: pracuje bez czarnego

25.99: https://woblink.com/ebook/zla-julia-leisa-rayven-31940u

Cena:


Ostatnie srebrniki

Autor: Tadeusz Biedzki

W tureckiej części Nikozji żona autora kupuje starą. drewnianą szkatułkę. Trzy miesiące później w kościele w Barcelonie zamordowany zostaje kapłan. Co łączy te dwa fakty? Jaki jest ich związek z wydarzeniami w Jerozolimie sprzed dwóch tysięcy lat? I dlaczego skutkują aktami terrorystycznymi we współczesnej Europie? Jaką rolę odgrywa w nich założony w 2012 roku w Hiszpanii Zakon Piłata i Judasza? Próba rozwiązania tych zagadek okaże się śmiertelnie niebezpieczna.

Autor – wzorem Dana Browna i Umberto Eco – po mistrzowsku prowadzi nas przez zaułki historii. pokazując. jak wydarzenia z przeszłości wpływają na jej bieg. wywołują tragiczne skutki w ciągu dwóch tysięcy lat i powodują śmiertelne zagrożenie dla współczesnych Europejczyków. Historia. sensacja i kryminał w jednym.

Tadeusz Biedzki – pisarz. podróżnik. przedsiębiorca. Autor powieści historyczno-sensacyjnych oraz książek podróżniczych. pełnych niesamowitych przygód z różnych kontynentów. W 2016 roku nagrodzony Bursztynowym Motylem im. Arkadego Fiedlera za książkę „W piekle eboli”.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bernardinum

Cena: 18.9


1

:

:

Cena:


:

Format

31: https://woblink.com/ebook/dzieje-grzechu-dyskurs-pornograficzny-w-polskiej-prozie-xx-wieku-na-wybranych-przykladach-stusinska-ewa-139969u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/125301/epub

1:

:

Cena:after 4. bez siebie nie przetrwamy, bo wolność krzyżami się mierzy, zostały tylko kamienie, urban pauli, duszny kraj, książka o manipulacji, trening motywacyjny, pietrzykowski tomasz, prawo handlowe w pigułce pdf, katarzyna miller instrukcja obsługi faceta, już nie wiem kim bez ciebie jestem pdf, miłoszewski kwestia ceny ebook, luca vitiello, kodeks pracy 2019 z komentarzem, bliski wschód historia, zanim się pojawiłeś audiobook, idealny mężczyzna kristen ashley pdf chomikuj, mafia mokotowska, piotr wroński żona, kwestionariusz obrazkowy do badania mowy, jaki format kindle, prowadź swój pług przez kości umarłych pdf, katarzyna bonda okularnik pdf, klęska imperium zła rok 1920, dynastia piastów w polsce…