ISBN

ISBN

9788366500334: Wydawnictwo

Lata osiemdziesiąte. ostatnia dekada PRL-u. Muzyk Radek i jego przyjaciel Janek to szczecińskie młode wilki. Marzą o lepszym życiu. Magda. ich licealna miłość. wyjeżdża z ojcem na placówkę do Indii. Chłopaki także ruszają w świat. Zaczynają od drobnego przemytu z NRD. Przez Budapeszt trafiają do Stambułu i dalej – do Singapuru. Szmuglują magnetowidy. a potem złoto. Na ich drodze stają przeszłość oraz ambitny jak oni radca ambasady.

Sensacyjna fabuła kryje autentyczną opowieść o zapomnianych początkach polskiej transformacji; o fachowcach działających zarówno w szarej strefie. jak i w polskiej dyplomacji w Azji.

Prince Polonia to gra z kulturą niską i wysoką. Moralne rozterki bohaterów są tu równie ważne jak piosenki zespołu Banda i Wanda czy kolczyki Anny Jurksztowicz. Bo czy f

28.9: https://woblink.com/ebook/gugark-seymur-baycan-julia-krajcarz-206766u

Cena: Julia Krajcarz


ISBN

9788366573451: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/na-tej-samej-ziemi-katarzyna-kielecka-197756u

Cena:


Hania Humorek

Autor: Megan McDonald

Każdy z nas miewa czasami swoje humorki. Na przykład takie humorki. kiedy wpada się w złość lub takie humorki. gdy nic nam nie odpowiada. Istnieją też humorki. z powodu których czegoś bardzo nam się nie chce… No i humorki. w których mówimy „nie bo nie’ i tyle.

Wszystkie doskonale je zna Hania Humorek. która po wakacjach musi wracać do szkoły. Rozpoczyna właśnie trzecią klasę! To ważne dla Hani wydarzenie. choć dziewczynka wcale nie ma nie ochoty. I wydaje się. że nikt ani nic nie jest w stanie zmienić jej podłego humorku. W jakim nastroju mała Hania zakończy dzień?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99rewizja audiobook, podstawy programowania pdf, norman davies europa walczy, ogień i krew 2, krokodyl w doniczce, wit apostolakis-gluziński, yesterday 2019 chomikuj, stanisław lem solaris pdf, sekrety i klamstwa, gieysztor mitologia słowian, dobrzy ludzie muszą umrzeć, żywoty świętych, manuela gretkowska trans, chłopcy z placu broni online, oni to wiedzą kocie…