Kobieta. która nie odmieniła losów świata

Kobieta. która nie odmieniła losów świata

Autor: Karina Obara

Prosty język. wielowątkowa intryga i dużo czarnego humoru przyniosą ulgę wszystkim zestresowanym.

Benita jest dziennikarką medialnej korporacji. Wyczerpana coraz gorszą jakością uprawianego fachu porzuca pracę. ale nie wie jeszcze. że firma ma wobec niej plany. które pomieszają jej szyki. Będzie musiała zmierzyć się z własną przeszłością pełną zabawnych przygód na całym świecie.

Przekonacie się. co robiła redaktor Benita Kluczman w gabinecie prezydenta Busha i jaką rolę odegrał w tym wszystkim rosyjski bimber. Poznacie też Miszę Krupowa. który uratował Jasira Arafata i odzyskał szczoteczkę do zębów Józefa Stalina. Raczej nie dowiecie się z tej książki. dlaczego smutny polski generał nigdy nie zdołał się uśmiechnąć. na pewno jednak zrozumiecie. dlaczego reszta kraju straciła poczucie humoru.

Książka pełna zabawnych i absurdalnych sytuacji. które nie miały prawa się wydarzyć. a jednak się wydarzyły. Polecam wszystkim. którzy nieustająco wierzą. że świat można zmienić. a najlepiej jest zacząć od siebie.

Magdalena Kawka. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


ISBN

9788380758087: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/polowanie-na-wilka-vera-eikon-153969u

Cena:


Studio Astropsychologii

Format: PDF

29.2

1:

Cena:podróże pana kleksa książka, sztuka ludyczna, najczarniejszy strach coben, rozaniec z jp, lud kontra demokracja, amerykańscy bogowie mobi, roślinny patrol. sadź, pielęgnuj i patrz, jak rośnie!, johannes hartl, wydawnictwo scholar, prawa socjalne, cierpiałkowska psychopatologia pdf, still life 2 solucja, inny swiat ksiazka, chirurgia fibak pdf, kuszenie losu, notatki samobojcy, zadania mikroekonomia, stres u dzieci, jan michalak, tymoteusz doligalski, technologia podstawowych syntez organicznych pdf, słownik wyrazów bliskoznacznych angielski…