1

1

:

:

Cena:


Walizka pana Hanumana

Autor: Rafał Witek

Był sobie pan Hanuman i była jego walizka… A wszystko zaczęło się pewnej deszczowej wiosny. kiedy do miasteczka Darii przyjechał cyrk. Na wielkich kolorowych wozach widniał napis: ‚Cyrk Pana Hanumana’. Głośne. drewniane domy na kołach. pełne przedmiotów i zwierząt wzbudziły ogromną ciekawość małej dziewczynki. To przecież szansa. żeby przestać się nudzić w deszczowe dni!

Daria ubiera płaszczyk. kalosze. łapie parasolkę i wybiega na ulicę. Znajduje na niej dużą cyrkową walizkę… Kiedy ją otwiera. zaczyna dziać się magia! Tylko. że czary wymykają się Darii spod kontroli. a walizka sprawia kłopoty. Jak sobie z nimi poradzi?

Opowieść o walizce pana Hanumana to niezwykła historia o tym. że każde dziecko posiada swoją magiczną moc. Jest nią fantazja!

Przekonaj się o tym razem ze

4.99: https://woblink.com/ebook/krwawa-noc-w-skolimowie-ludwik-marian-kurnatowski-199220u

Cena:


ISBN

9788726534917: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/tajemniczy-bagaz-daniel-bachrach-199217u

Cena:phrasal verbs matura rozszerzona pdf, programowanie java podstawy pdf, charles duhigg siła nawyku, mikroekonomia zadania i odpowiedzi pdf, mariusz bonaszewski choroba, współczesny język polski bartmiński pdf, nie bój się misiu, achaja tom 1 pdf, propriocepcji, felix net i nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa, informacja w środowisku cyfrowym, karolcia karty pracy do lektury, biologiczne mechanizmy zachowania się ludzi i zwierząt pdf, prometeizm przykłady, daniel goleman inteligencja emocjonalna pdf…