https://woblink.com/product-publication/download/205657/epub

https://woblink.com/product-publication/download/205657/epub

1:

:

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 788 Którędy do snu?

Autor: autor zbiorowy

Którędy do snu?

 

Choć z jednej strony często marzymy o tym. by wydłużyć dobę. a zamiast snem zająć się kolejnymi

obowiązkami. to z drugiej – coraz bardziej niepokoimy się o jakość i ilość naszego snu. Naszymi lękami karmi się rynek. wypuszczając nowe gadżety mające zapewnić lepszy odpoczynek: są to już nie tylko poradniki dobrego snu. ale także suplementy diety. opaski na oczy. specjalne poduszki. kołdry obciążeniowe czy aplikacje na smartfony.

 

Pandemiczna rzeczywistość oraz zimowa pora sprawiają. że jeszcze bardziej uświadamiamy sobie potrzebę i korzyści płynące z dobrego snu. który wpływa na naszą pamięć. inteligencję oraz długowieczność. Pytanie. czy wszyscy jesteśmy w stanie zawsze pozwolić sobie na poradnikowe 8 godz. odpoczynku.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


II wojna światowa wybuchła w Szymankowie

Autor: Szczepan Michmiel

Te dramatyczne wydarzenia towarzyszyły początkowi największego konfliktu zbrojnego w dziejach.

Szczepan Michmiel opisuje zapomniany epizod II wojny światowej. przypomina jej pierwsze ofiary i bohaterów. Na podstawie bogatej literatury przedmiotu oraz wspomnień uczestników wydarzeń przedstawia okrucieństwo wojny na pograniczu polsko-niemieckim i rekonstruuje drogę prowadzącą do popełnionych zbrodni. Jak wyglądał pierwszy dzień wojny w Szymankowie i Tczewie? Jakie były założenia i przebieg ‚Operacji Dirschau’? Na czym polegało strategiczne znaczenie tczewskich mostów? Dlaczego postawa polskich kolejarzy z Szymankowa miała wpływ na wydłużenie wojny obronnej?

Akty przemocy. które miały miejsce w Szymankowie i Tczewie zwiastowały potworności nadchodzącego konfl

20.15: https://woblink.com/ebook/nocni-wedrowcy-wojciech-jagielski-204582u

Cena:


ISBN

9788375364866: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/monolog-polsko-zydowski-henryk-grynberg-4805u

Cena:dura mobi, pani kebab, ajwen dietetyka kliniczna, melchior wańkowicz rodzina, pielęgniarstwo pediatryczne pdf, repetytorium geografia gimnazjum pdf, filary ziemi ken follett, moje córki krowy on line, forever my girl pl, teorie osobowości pdf, dieta warzywno-owocowa dr ewy dąbrowskiej i co dalej pdf, bo wolność krzyżami się mierzy, maciej duda, alegorie zwierzęce, maciej stajniak, blanka lipińska pdf, eucharystia pierwszych chrześcijan, banda z burej, olgę tokarczuk, empi2 wydawnictwo, womanizer katy evans pdf, adam bochenek anatomia, córeczka lubimy czytać, ebooki mobi…